13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 457×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Trailer k poslední sérii je tady

Trailer k poslední sérii je tady

Téměř dva týdny zbývají do premiéry závěrečné řady. Naši skupinku z Liberty High čeká maturitní ročník, který ale nebude procházkou růžovým sadem, neboť Winston způsobí rozruch, když se na této škole snaží odhalit pravdu a očistit Montyho jméno. Jaké následky to asi zanechá na místních studentech?

22 0
20.5.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Makavelina

Jako ač je tohle už od druhé řady takové hrozně nastavované, nepravděpodobné, překombinované a vyhrocené, tak mě to i tak svým způsobem bavilo a na další řadu se určitě kouknu.

21.5.2020 | 9:17:54
Stardos

Když už se objevují tihle mrtví, prosím Jeffa

21.5.2020 | 20:06:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama