1899
78/100 - 52×

1899

Tvůrci úspěšného německého sci-fi seriálu Dark se v novém projektu vydávají do nebezpečných vod. Příběh sleduje skupinu evropských migrantů, kteří se odhodlají utéct životu v bídě. Na cestě do New Yorku narazí na prázdnou loď, s níž před nimi jiná skupina vyplula z Londýna. Opuštěná loď, kterou obestírá velké tajemství, změní slibné sny posádky na noční můry.

Německo | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 60 minut
žánr
Historický, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Emily Beecham (Maura Franklin), Andreas Pietschmann (Eyk Larsen), Maciej Musiał (Olek), Yann Gael (Jérôme), Mathilde Ollivier (Clémence), Miguel Bernardeau (Ángel),

S01E04: The Fight

S01E04: The Fight

Na lodi dojde ke vzpouře, když se všichni začnou přetahovat o kluka. Na povrch vyjde několik tajemství.

cz sk
17.11.2022
51 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
memar

Toto je vykradnutý Lost, ostrov zmenili za loď. Každý s každým prepojené osudy, zmiznutia, iná realita, prechody časovými líniami,ťahavý dej na konci každého dielu nejaká nová záhada aby dala zabudnúť nude a navnadila na daľší nudný diel. Bude sa to zrejme ťahať niekoľko sérii kde nasledujúca séria bude odporovať predošlej a koniec bude rozpačitý. Max. 60%.

20.11.2022 | 9:59:31
captain

Vzpoura, slušnej „jump“ a pár překvapení, odhalení. Jasně, proč by ne?! Někteří se dokonce znají, z dřívějška, nečekaně…

17.11.2022 | 14:43:50

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Sleduj 1899 na Netflixu

První sérii si můžete pohodlně pustit a užít na Netflixu s českou podporou, proto překlad připravovat nebudeme.

Ohodnoťte seriál | Diskuze | Dokument k seriálu | Rekapitulace 

Reklama

Trailer k seriálu 1899

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Netflix zřejmě narazil na zlatou žílu, když navázal spolupráci s německým filmařským duem Jantje Friese a Baranem bo Odarem. Podle novinářů je jejich druhý seriálový projekt třešničkou na dortu mysteriózních dramat. Dokáže však udělat takový rozruch jako jejich globální hit Dark?

Nejlepší postavy

Posádka lodi Kerberos

Posádka lodi Kerberos

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama