1899
78/100 - 52×

1899

Tvůrci úspěšného německého sci-fi seriálu Dark se v novém projektu vydávají do nebezpečných vod. Příběh sleduje skupinu evropských migrantů, kteří se odhodlají utéct životu v bídě. Na cestě do New Yorku narazí na prázdnou loď, s níž před nimi jiná skupina vyplula z Londýna. Opuštěná loď, kterou obestírá velké tajemství, změní slibné sny posádky na noční můry.

Německo | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 60 minut
žánr
Historický, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Emily Beecham (Maura Franklin), Andreas Pietschmann (Eyk Larsen), Maciej Musiał (Olek), Yann Gael (Jérôme), Mathilde Ollivier (Clémence), Miguel Bernardeau (Ángel),

Postavy

 • Maura Franklin

  Maura Franklin

  Maura Franklin je vystudovaná doktorka a jako první žena v historii Anglie dostala možnost ucházet se o studia medicíny. Aby dostala volnou ruku a mohla ji sama praktikovat, uchází se o nový začátek v New Yorku, kvůli čemuž si zaplatí plavbu lodí Kerberos.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Eyk Larsen

  Eyk Larsen

  Eyk Larsen zasvětil lodím celý svůj život. Jako kapitán osedlal plavidlo Kerberos, které nabízí lidem zanechat zlé časy v Evropě a vyplout vstříc novým zítřkům do New Yorku. Sám se snaží utéct před děsivým tajemstvím, kvůli němuž propadl alkoholu, a když obdrží nouzový signál od lodi Prometheus, kterou před nedávnem pohltilo moře, okamžitě mění kurz.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Olek

  Olek

  Olek pochází z Polska a přichází na Kerberos jako outsider. Zatímco pracuje v podpalubí a dohlíží na chod plavidla, na palubě si dovoluje víc, než co mu jeho postavení umožňuje. Dostává více otázek než odpovědí, a proto si na svou stranu přiklání ostatní pracanty.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Jérôme

  Jérôme

  Jérôme se nalodil na Kerberos, aby dosáhl pocitu odplaty. Na lodi by se mohl nacházet někdo, kdo ho v minulosti zradil a zostudil. Na palubě se snaží nepřitahovat pozornost, dokud nenalezne svou oběť pomsty.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Clémence

  Clémence

  Clémence se snaž osvobodit. Nechce se všem klanět, neustále se usmívat a chovat se jako dokonalá dáma. Je uvězněna v manželství, které bylo bez jejího vědomí domluveno a odsouhlaseno. Nalodila se, aby v Novém světě mohla nalézt sebe sama.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Daniel Solace

  Daniel Solace

  Daniel je tajemný muž, který se v tichosti nalodí na Kerberos. Jeho cílem je najít svou manželku, která se měla plavit do New Yorku, ale záhadně zmizela. Daniel je zároveň napojen na malého kluka, kterého našli jako jediného přeživšího na Prometheovi.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Ángel

  Ángel

  Ángel cestuje na Kerberovi s mužem, který se vydává za jeho bratra Ramira. Ve skutečnosti se jedná o jeho milence, s nímž chce svobodně žít v nové zemi. Během plavby se ale seznámí s mladým mužem, který pozmění jeho vysněnou budoucnost.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Ramiro

  Ramiro

  Ramiro na lodi vystupuje jako kněz, který doprovází svého bratra Ágela. Všude, kde je svátost potřeba, je Ramiro povolán, jenže ten ve skutečnosti neví, jak se skutečný kněz chová, neboť talár ukradl, aby se mohl nalodit.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Ling Yi

  Ling Yi

  Ling Yi vystupuje jako gejša ve službách Virginie, která se chce skrze ni prosadit v novém světě. Je nucena nabízet své tělo, aby za oplátku dostala sebe a svou matku pryč z evropské půdy. Zároveň kvůli tomu musí učinit těžké oběti.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Yuk Je

  Yuk Je

  Yuk Je se vydává za služebnu, aby ostatní cestující nepojali podezření a neuškodili jí nebo její dceři Ling Yi. Na svou dceru je přísná a učí ji nezbytné zvyky pro její práci gejši. Obětovala by pro ni celý svůj život.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
1

Sleduj 1899 na Netflixu

První sérii si můžete pohodlně pustit a užít na Netflixu s českou podporou, proto překlad připravovat nebudeme.

Ohodnoťte seriál | Diskuze | Dokument k seriálu | Rekapitulace 

Trailer k seriálu 1899

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Netflix zřejmě narazil na zlatou žílu, když navázal spolupráci s německým filmařským duem Jantje Friese a Baranem bo Odarem. Podle novinářů je jejich druhý seriálový projekt třešničkou na dortu mysteriózních dramat. Dokáže však udělat takový rozruch jako jejich globální hit Dark?

Nejlepší postavy

Posádka lodi Kerberos

Posádka lodi Kerberos

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama