1899
81/100 - 28×

1899

Tvůrci úspěšného německého sci-fi seriálu Dark se v novém projektu vydávají do nebezpečných vod. Příběh sleduje skupinu evropských migrantů, kteří se odhodlají utéct životu v bídě. Na cestě do New Yorku narazí na prázdnou loď, s níž před nimi jiná skupina vyplula z Londýna. Opuštěná loď, kterou obestírá velké tajemství, změní slibné sny posádky na noční můry.

Německo | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Emily Beecham (Maura Franklin), Andreas Pietschmann (Eyk Larsen), Maciej Musiał (Olek),

Postavy

 • Maura Franklin

  Maura Franklin

  Maura Franklin je vystudovaná doktorka a jako první žena v historii Anglie dostala možnost ucházet se o studia medicíny. Aby dostala volnou ruku a mohla ji sama praktikovat, uchází se o nový začátek v New Yorku, kvůli čemuž si zaplatí plavbu lodí Kerberos.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Eyk Larsen

  Eyk Larsen

  Eyk Larsen zasvětil lodím celý svůj život. Jako kapitán osedlal plavidlo Kerberos, které nabízí lidem zanechat zlé časy v Evropě a vyplout vstříc novým zítřkům do New Yorku. Sám se snaží utéct před děsivým tajemstvím, kvůli němuž propadl alkoholu, a když obdrží nouzový signál od lodi Prometheus, kterou před nedávnem pohltilo moře, okamžitě mění kurz.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Olek

  Olek

  Olek pochází z Polska a přichází na Kerberos jako outsider. Zatímco pracuje v podpalubí a dohlíží na chod plavidla, na palubě si dovoluje víc, než co mu jeho postavení umožňuje. Dostává více otázek než odpovědí, a proto si na svou stranu přiklání ostatní pracanty.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Jérôme

  Jérôme

  Jérôme se nalodil na Kerberos, aby dosáhl pocitu odplaty. Na lodi by se mohl nacházet někdo, kdo ho v minulosti zradil a zostudil. Na palubě se snaží nepřitahovat pozornost, dokud nenalezne svou oběť.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Clémence

  Clémence

  Clémence se snaž osvobodit. Nechce se všem klanět, neustále se usmívat a chovat se jako dokonalá dáma. Je uvězněna v manželství, které bylo bez jejího vědomí domluveno a odsouhlaseno. Nalodila se, aby v Novém světě mohla nalézt sebe sama.

  Sezóny 1
  2022 - 2022

Sleduj 1899 na Netflixu

První sérii si můžete pohodlně pustit a užít na Netflixu s českou podporou, proto překlad připravovat nebudeme.

Ohodnoťte seriál | Diskuze | Dokument k seriálu | Rekapitulace 

Trailer k seriálu 1899

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Netflix zřejmě narazil na zlatou žílu, když navázal spolupráci s německým filmařským duem Jantje Friese a Baranem bo Odarem. Podle novinářů je jejich druhý seriálový projekt třešničkou na dortu mysteriózních dramat. Dokáže však udělat takový rozruch jako jejich globální hit Dark?

Nejlepší postavy

Posádka lodi Kerberos

Posádka lodi Kerberos

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama