2 Broke Girls (2 $ocky) Beth Behrs vytvořila vlastní komiks

Beth Behrs vytvořila vlastní komiks

Beth Behrs vytvořila vlastní komiks

Představitelka Caroline, Beth Behrs, se podílela na tvorbě nového digitálního komiksu s názvem Dents. Jde o její první komiksový počin.


7 0
25.2.2016

Beth Behrs pracovala na komiksu společně se svým dobrým kamarádem Mattem Doylem. Komiks Dents bude publikován prostřednictvím digitální platformy LINE Webtoon. Zatím nebyl oznámen žádný umělec, který by měl komiks načrtnout, ale propagační obrázek vytvořili Renae De Liz a Ray Dillon.

Podle oficiálních synopsí vypráví Dents o čtrnáctileté Eleanor, která byla tajně odloučena od svého dvojčete při narození. Eleanor vyrůstá v roce 2111, kdy více než polovina populace vymřela na smrtící epidemii, která se uvolnila v důsledku tání ledovců globálním oteplováním. Lidstvo vytvoří vakcínu, jejímž vedlejším efektem bude nárůst narozených dvojčat, které budou disponovat zvláštními schopnostmi – půjde o populaci zvanou Dents. Když Eleanor zjistí, že má dvojče, zaplete se s podzemní společností Dents, kteří se spojili, aby bojovali o své přežití.


Matt a já jsme nejlepší kamarádi od dětství a dávám mu všechny zásluhy za to, že mě vtáhl do světa komiksů,“ prozradila Behrs. „Jsme nadšení, že můžeme psát spolu a spolupracovat s LINE Webtoon. Velká část děje se odehrává v post-apokalyptickém San Franciscu, v oblasti, kde jsme s Mattem vyrostli. Naše hrdinka Eleanor je silná, mladá, komplikovaná dívka a my jsme nesmírně rádi, že můžeme její cestu sdílet se světem.“

Dents vyjde na jaře 2016. 18. března se Beth Behrs zúčastní panelu na „Women in Digital Comics“ v Texasu.

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Hlídejte si nás