2 Broke Girls (2 $ocky) Co čeká holky po Texasu

Co čeká holky po Texasu

Co čeká holky po Texasu

Že se Max rozhodla zabojovat o Randyho, byl vlastně hodně dobrý tah. Po delší době jsme se zase podívali i jinam než jen na stěny bistra, baru a bytu Max a Caroline. V článku naleznete shrnutí posledních epizod, ale i pár spoilerů k těm příštím.


2 0
20.1.2017

Původním plánem bylo dostat se napříč Spojenými státy z Brooklynu do Los Angeles. Zatímco byly holky na své cestě, stihl si Han nabrnknout řidičku kamionů, bývalou vojačku. Oleg si zkusil velet bistru a Sophie oblékla uniformu servírky. Společně pak dokázali zpeněžit „venčení“ Kaštana. Earl dokázal přežít. Herec Garrett Morris oslaví 1. února úctyhodných 80 let! A stále se má čile k světu. Snad nám ještě dlouho vydrží, seriál by bez něj zesmutněl.

(Earl na svém místečku. Foto: CBS)


Nepřítomnost Max a Caroline byla žádoucí i z důvodu oprav Moučníkového baru, který zůstal po nedávném hurikánu poničený. Olegovi se podařilo vyhnat dělníky, sám nic opravit nedokázal, a tak se uvidí, v jakém stavu svůj bar holky najdou. Vše nasvědčuje dobrému konci. Kluci nejspíš sehnali náhradní firmu. Fotografie z nové epizody totiž napovídají tomu, že se Caroline seznámí s fešným dodavatelem materiálu, Bobbym. Zahraje si ho Christopher Gorham. V této chvíli je jisté, že se dvojice dočká minimálně jednoho rande a Bobby se zdrží nejméně dvě epizody. Tak snad to Caroline konečně klapne!

(Bobby a Caroline se potkají v práci. Foto: CBS)

Odzvonilo Randymu a Max? Setkání v Texasu nedopadlo, jak si Max vysnila, uvidí se ještě někdy s Randym? Hned v nové epizodě. Ale dost možná půjde o poslední setkání. Randy se dostane do nemocnice v New Yorku a Max s Caroline ho přijdou navštívit. O návratu postavy do seriálu zatím nic nevíme. Herec Ed Quinn nicméně v současnosti jiný pracovní závazek nemá.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Hlídejte si nás