2 Broke Girls (2 $ocky)
88/100 - 270×

2 Broke Girls(2 $ocky)

Děj seriálu je zasazen do New Yorku a popisuje osudy dvou servírek – Max, která pochází z chudé rodiny, a Caroline, která se narodila v bohaté rodině. Nyní, díky své smůle – pracují společně.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kat Dennings (Max Black), Beth Behrs (Caroline Channing), Garrett Morris (Earl Washington), Jonathan Kite (Oleg Golishevsky), Matthew Moy (Han Lee), Jennifer Coolidge (Sophie Kaczynski)

Han Lee

Han Lee

Velmi snaživý korejský podnikatel, který se usiluje o to, aby jeho podnik mohl konkurovat jiným takovým podnikům.

Sezóny 6
2011 - 2017

Han Lee je korejským podnikatelem, který se přestěhoval do USA, aby zde mohl podnikat. Pro zviditelnění svého podniku udělá doslova cokoliv od různých večírků až po seznamovací večery, ale většinou jeho nápady nemají dlouhého trvání. Dočkali jsme se různých sportovních akcí, halloweenských přehlídek a dalších různých akcí.

V dětství chtěl být Han žokejem, ale byl na to příliš malý. I díky jeho výšce vzniká plno vtipných situací, ze kterých si hlavně Max, ale i Caroline mohou popukat smíchy. S jeho výškou je spjato mnoho věcí, ale nejvíce ho mrzí, že si nemůže najít dívku se, kterou by prožil trochu vzrušení.

Už dlouhou dobu psal své rodině, že si v USA našel dívku, se kterou stráví zbytek svého života. Problém nastane ve chvíli, kdy jeho matka přiletí do USA, aby se na jeho nastávající podívala.

Han dělá seč může, ale nikdy by neměl to srdce vyhodit někoho ze svého bistra, proto má ve svém podniku stále stejné pracovníky.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Han byl dobry hlavně kvuli tomu jak se pořad dohadoval se všema aby mu dali pokoj ale přesto si ho pořad dobirali.

redaktor
8.4.2022 | 15:29:35
Mesquite

V první sérii jel na koni-to už mu nikdo nevezme. 100%

5.3.2017 | 17:59:06
martin1m2

Hanax alebo Maxan (Max & Han) to je to NAJ :D :D :D A páči sa mi ako zhruba od 4–5 série dokáže Max občas aj pekne odpálkovať na celej čiare, a že jej to vie vrátiť. Práve preto ma niekedy on baví v posledných sériách viac ako Oleg …

30.9.2016 | 17:08:39
VampKošilka

Nedá se říct, že by mě nějak zvlášt bavil, ale i on má své chvilky, kdy je s ním sranda.

2.8.2016 | 20:31:21
dominich

nejvetsi pan

12.4.2016 | 18:25:04

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama