Zdroj: FOX
Dnes konečně nastal den D pro české fanoušky seriálu 24: Legacy, který vás vítá premiérou i s českými titulky. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a také zavítat do diskuze. Přejeme vám příjemnou zábavu. O titulky se postaral @Spider89.
Zdroj: FOX
1 sezóna | FOX | 42 minut
Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.
Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
1 sezóna
| FOX
| 42 minut
Disney Plus
Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.
Obsazení:Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)
(více)
Diskuze /2
Trifi
Mám něco, čemu by se dalo říct „dvojitá radost“. Za prvé jsem ráda, že jsem sama sebe utvrdila v tom, že je Jack nenahraditelný a jestli (někdy, nějak) jeho příběh náležitě neukončí, tak budu zuřit. No a druhou radost z toho, že Eric a vůbec celá nová zápletka nevypadá vůbec marně, mělo to spád a 24kový „odér“. No a je taky osvěžující konečně vidět realistické zmetky, kteří nectí úmluvy (jinde to bývá tak, že ať je to ten největší grázl, když dá slovo, neulehčí si práci jeho nedodržením… :D)
Jinak je fajn, že se někdo chopil překladu, protože mě to už začalo nahlodávat… A „spací buňka“ pobavila. :D :)
#2 HorluckHorluck
#1 Trifi: Mám to velmi podobně ;) už jsem viděl oba díly a nemůžu se dočkat toho třetího :)