24: Legacy Tvůrci mají v plánu do děje uvést Chloe

Tvůrci mají v plánu do děje uvést Chloe

Tvůrci mají v plánu do děje uvést Chloe

24: Legacy má vycházet z původního seriálu o Jacku Bauerovi, ale kromě tikajících hodin zatím tyto seriály nic nespojovalo. Vše se změní v průběhu pár epizod, protože tvůrci chystají pár překvapení. A ano, má se se objevit známá analytička Chloe.


2 0
29.8.2016

24: Legacy zatím vypadá jako příběh se zcela novými postavami. Bohužel nepadlo slovo o tom, že by se Kiefer Sutherland (Jack Bauer) do seriálu opět vrátil. Jack je aktuálně v držení Rusů a zřejmě tomu tak bude i po celou sezónu 24: Legacy. Místo se tím pádem ale otevírá pro Mary Lynn Rajskub (Chloe O'Brien), která se od třetí řady v seriálu 24 objevovala pravidelně.

Když server TV Line položil otázku producentovi Evanu Katzovi, zda se objeví Chloe, Katz odpověděl:


Máme to v plánu. Naší největší prioritou v prvních dílech je to, aby divák poznal nové postavy, oblíbil si je a vybudoval si k nim nějaký vztah. A pak máme v plánu nějaká překvapení.

(Chloe se zřejmě objeví v seriálu. Foto: Fox)

Jaká překvapení si pro nás tvůrci přichystají, to zatím nevíme. Evan Katz ovšem mluvil v množném čísle, tudíž Chloe O'Brian nemusí být jedinou staronovou postavou, která se ve 24: Legacy objeví. V průběhu devíti sezón 24 jsme poznali nespočet postav, takže se v seriálu může objevit spoustu známých tváří. Nejvíce fanoušci touží po Jackovi, Chloe, Tonymu Almeidovi a třeba i agentu Pierceovi.

Evan Katz dále promluvil o hlavní postavě Ericu Carterovi a o jeho misi, která bude vycházet z opravdové mise, kterou podstoupili američtí vojáci:

Naše hlavní postava (Eric Carter) toho zažila opravdu spoustu. Přišlo nám zajímavé, aby se Eric zúčastnil nějaké velice důležité mise na odstranění teroristického lídra a posléze se vrátil domů do normálního života. Vybrali jsme si proto skutečnou misi, která se stala před pár lety – náš Eric Carter se podílel na odstranění Osama bin Ladena. A jak pak začne postava jednat, když se dozví, že ostatní členového jeho týmu jsou najednou zabíjeni? Eric bude prvním z týmu, který si uvědomí, co se kolem něj děje. Byl to pro nás skvělý způsob, jak představit divákům novou postavu. Postavu, která není Jack Bauer. Jack Bauer je zkušeným agentem, ale to náš Eric není. Eric byl vojákem, který není zvyklý něco vyšetřovat.

Je to vůbec poprvé, co se seriál 24 bude věnovat skutečnému teroristovi, který doopravdy žil. Stanice Fox se vrhá na tenký led, podobně je na tom seriál Prison Break, který rovněž poběží od ledna na Foxu, a bude se zase věnovat teroristům z Islámského státu. Co říkáte na na možný návrat Chloe? A koho byste si přáli znovu vidět?

Diskuze /1

MrCrow

Že by…? :)

29.8.2016 | 20:13:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců