24: Legacy V seriálu si zahraje i Tiffany Hines a Bailey Chase

V seriálu si zahraje i Tiffany Hines a Bailey Chase

V seriálu si zahraje i Tiffany Hines a Bailey Chase

Premiéra seriálu 24: Legacy nás čeká až v lednu, proto si pojďme zkrátit čekání alespoň stručným popisem nových postav, na které se můžeme v seriálu těšit. V seriálu se dočkáme dalšího rodinného dramatu, na který jsme už zvyklí z původního seriálu.


1 0
4.10.2016

O hlavních postavách, které se objeví v seriálu 24: Legacy, jsme již psali shrnující článek. Nyní k nim přidáváme další dvě jména, které se budou objevovat v seriálu pravidelně. Tiffany Hines, známá ze seriálu Bones, si zahraje Aishu. Herec Bailey Chase si naopak střihne roli Lockea. Baileyho si můžete pamatovat ze seriálu (Longmire). Na portréty obou herců, pokud je neznáte, se můžete podívat přímo tady.

Aisha je ambiciózní a chytrá přítelkyně Isaaca, bratra Erica Cartera, hlavní postavy seriálu. Aisha je popisována jako atraktivní, chytrá a tvrdá žena. Aisha s Isaacem mají v průběhu první řady nabídnout Ericovi a jeho ženě Nicole dočasný úkryt, když Eric bude utíkat před teroristy. Celá situace bude ještě těžší o to, že Eric příliš dobře nevychází se svým bratrem Isaacem.


A to zejména kvůli Nicole, která kdysi s Isaacem randila. Čeká nás tedy další vztahové drama jako v první sérii 24. Nicméně Eric a Isaac k sobě mají najít cestu v nejtěžší den, jaký kdy Eric zažije. Bailey bude hrát Lockea – ostříleného agenta PTO, který operuje v terénu. Locke je vedoucím terénních operací, který se nebojí kvůli práci zajít za běžnou hranici normálních lidí.

Výkonnými producenty seriálu jsou Howard Gordon, Brian Grazer, Manny Coto a Evan Katz společně s režisérem Stephanem Hopkinsem a hvězdou původního seriálu 24 Kieferem Sutherlandem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců