24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný) Ben Grimes

Ben Grimes

Ben Grimes

Ben Grimes byl americkým vojákem, který pod vedením Erica Cartera a Rebeccy Ingram nasadil svůj život na zneškodnění teroristy Ibrahama Bin-Khalida. Z Yemenu si odnesl tajnou Ibrahamovu krabici, po jejímž obsahu jdou nyní teroristé. Ben chce USB disk vyměnit za peníze.

Sezóny 1
2017 - 2017

Ben Grimes kdysi býval americký voják, který se společně s Ericem Carterem, Stewartem, Philmanem, Colsonem, Geddesem a Jacksonem vydal na příkaz Rebeccy Ingram do Yemenu zlikvidovat teroristu Abrahama Bin-Khalida. Už v té době byl Ben nevyrovnaný a neměl na misi co dělat, Eric ho ale po celou dobu kryl, protože si myslel, že se časem srovná. Bohužel i po úspěšně vykonané operaci se Ben nezotavil.

Následně odešel z armády, začal pít a brát drogy. I v tomto velice nevyváženém vztahu ale dokázal identifikovat hrozbu, která se blíží. Když Stewart, Philman, Colson, Geddes a Jackson byli zabiti, Ben si dal dohromady, že nyní lidé od Bin-Khalida půjdou po něm. A Ben navíc moc dobře věděl, co hledají. V Yemenu v domě Bin-Khalida ukradl tajný box, který sice nikdy neotevřel, ale doufal, že jednoho dne mu jeho obsah zajistí bohatství. Netušil ale, že se v něm nachází USB disk plný informací o tajných amerických agentech. Ben se pro box vydá ve chvíli, kdy zjistí, že většina jeho kolegů z armády byla zabita.


Když společně s Ericem přijdou na to, co se na disku nachází, Eric ho chce předat orgánům. Ben ale s USB diskem zmizí a rozhodne se s Carterem vyjednávat. Potřebuje peníze a vymění disk pouze za ně. Pakliže Eric nezíská peníze včas, Ben předá USB disk teroristům. Ericovi nezbývá nic jiného, než se dostat k černým penězům. Proto zamíří na policejní stanici, kde se v místnosti zabavených věcí nachází dva miliony, které byly odcizeny mafii. Eric se je hodlá předat Benovi výměnou za disk.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zatím mě hrozně sere. Buď se dohromady, nebo do dvou epizod zemře.

webmaster, grafik
13.2.2017 | 0:04:57

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Reklama

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců