24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný) Nicole Carter

Nicole Carter

Nicole Carter

Nicole je Ericovo manželkou, která kdysi chodila s jeho bratrem Isaacem. Společně ale od Isaaca uprchli a od té doby jsou jejich vztahy na ostří nože. Když na pozadí všech událostí hrozí teroristický útok, Eric se rozhodne Nicole schovat právě u Isaaca.

Sezóny 1
2017 - 2017

Nicole Carter je bývalou přítelkyní Isaaca Cartera. Isaac je známý drogový dealer ve Washingtonu, který má pod sebou velké množství lidí a zčásti ovládá černý trh. Chvilku pro něj pracoval i jeho bratr Eric. Tam se Eric seznámil s Nicole, do které se zamiloval. Oba dva spolu následně začali chodit, což mělo za výsledek, že Eric přestal pro Isaaca pracovat a jejich vztah se rapidně zhoršil.

Nicole se posléze stala Ericovo ženou. Podporovala ho, když se přidal k americké armádě, kde se stal jedním z nejmladších velitelů v terenních operacích. Jednou z jeho nejdůležitějších misí byla likvidace teroristy Ibrahima Bin-Khalida. Když se Eric z Yemenu vrátil, odešel od armády a slíbil Nicole, že si nyní budou užívat společného života. Bohužel tomu tak nebylo a Erica rychle dostihla jeho temná minulost.


Když se teroristi vydají zlikvidovat Cartera, Nicole zachrání svého muže a oba utečou. Eric si uvědomuje, že nemůže věřit policii a ani FBI, a tak se rozhodne, že v největším bezpečí Nicole bude, když bude s Isaacem. Isaac je sice gauner, ale má pod sebou velké množství lidí, kteří dokážou Nicole ochránit. Ta sice není šťastná, že musí nuceně trávit čas se svým bývalým přítelem, ale uvědomuje si, že je to jediná možnost, jak bude v pořádku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Prvních pár scén měla dobrých, snad to nebude taková ta typická manželka na přítěž…

webmaster, grafik
10.2.2017 | 18:45:08

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Reklama

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců