24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný) Rebecca Ingram

Rebecca Ingram

Rebecca Ingram

Bývalá ředitelka PTO, která měla na starosti provedení tajné operace v Yemenu. Vedla tým vojáků ke zlikvidování teroristy Bin-Khalida. I po úspěšném úkolu ale Rebecca nemá klid. Kromě kandidatury svého muže na prezidenta musí řešit aktuální teroristickou hrozbu.

Sezóny 1
2017 - 2017

Rebecca Ingram byla kdysi ředitelkou PTO, která měla na starosti naplánování a provedení operace, jejímž cílem bylo zlikvidovat nebezpečného teroristu Ibrahama Bin-Khalida v Yemenu. Tam se seznámila s vedoucím operace v terénu s Ericem Carterem, který společně se seržantem Benen Grimesem, Stewartem, Philmanem, Colsonem, Geddesem a Jacksonem vykonali tuto tajnou operaci.

Rebecca následně opustila post ředitelky PTO a na místo doporučila Keitha Mullinse, který v oddělení provedl několik menších změn. Rebecca se rozhodla svou kariéru odložit a věnovat se senátorovi a zároveň svému manželovi Johnu Donovanovi, který kandiduje na prezidenta Spojených Států. Bohužel i Rebeccu minulost dostihla a vrací se do dění stejně rychle, jak z něj odešla.


Jistý zrádce v amerických řadách informoval teroristy, kdo přesně vykonal exekuci Bin-Khalida. Jeho stoupenci se následně vydali do Ameriky zabít zúčastněné vojáky této operace. To ale není jediná věc, po které teroristé jdou. Jde jim ještě o Bin-Khalidův USB disk, na kterém jsou například aktivační kódy ke zbraním Ameriky. Rebecca se tak vrací do akce, aby zabránila teroristům v napáchání zla.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zatím vypadá sympaticky. Silná žena, která si nebojí ušpinit si ruce :-)

webmaster, grafik
9.2.2017 | 23:25:43

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Reklama

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců