24 (24 hodin) Season Two: The Musical

Season Two: The Musical

Season Two: The Musical

24 možná není tak bohaté na nejrůznější fanouškovské parodie a pocty jako jiné kultovní seriály, když už ale na něco narazíte, stojí to opravdu za to. Jako třeba tento dvanáctidílný muzikál převypravující události druhé řady.

0 0
3.7.2014

Tato originální série videí pochází z dílny dvojice hudebních skladatelů Jona a Ala Kaplanů, kteří na svém YouTube účtu prorazili se sérií filmových muzikálů, ve kterých parodují hlasy mnoha známých herců v čele s Arnoldem Schwarzeneggerem (pokud jste Arnieho někdy slyšeli promluvit, asi víte, proč tomu tak je). Za všechny jejich videa zmiňme alespoň výborné muzikály k filmům Barbar Conan, Predátor, Postradatelní či dokonce muzikál Věc s Frankem Sinatrou.

V muzikálu k seriálu 24 si tato dvojice vzala na paškál události jeho druhé série. Všech dvanáct skladeb tvořící celý muzikál zveřejnili Jon a Al už v roce 2008, aby ho v roce 2014 v rámci premiéry deváté řady seriálu 24 s podtitulem Live Another Day, i s tematickými video doprovody uložili na YouTube.


8am – 9am: Dammit! The Longest Day of My Life 

Jack Bauer přišel o svou manželku Teri a odcizil si dceru Kim. Z letargie ho však dostává telefonát prezidenta Davida Palmera, který potřebuje Jackovu pomoc při zneškodnění jaderné bomby ohrožující Los Angeles. Jack Bauer se tak musí opět vrátit do akce.

Thumbnail Play icon

9am – 10am: On My Sister's Wedding Day

Kate Warner se připravuje na svatbu své sestry Marie, avšak stále nedůvěřuje jejímu snoubenci, kterého podezřívá z teroristických aktivit. Jack Bauer se mezitím snaží varovat Tonyho Almeidu před teroristickým útokem na CTU.

Thumbnail Play icon

2pm – 3pm: Back Where I Belong

V životě prezidenta Davida Palmera se znovu objevuje jeho exmanželka Sherry, která mu nabízí svou pomoc v nastalé krizi. Prezident Palmer tak nyní čelí dilematu, zda může své bývalé ženě, která už ho jednou zradila, znovu uvěřit.

Thumbnail Play icon

3pm – 4pm: So Many Weeks Away

CTU se vzpamatovává z bombového útoku a Tony Almeida si je čím dál tím blíž k Michelle Dessler. Avšak poté, co se z jeho bývalé přítelkyně Niny Myers vyklubal zrádce, Tony neví, jestli dokáže ještě někoho z CTU přivést i do svého osobního života.

Thumbnail Play icon

4pm – 5pm: The Murder of Jack Bauer

Nina Mayer zná klíčovou informaci k nalezení jaderné bomby ohrožující Los Angeles. Výměnou za tuto informaci však žádá prezidentskou milost za zločin, který se spáchat teprve chystá. Za vraždu Jacka Bauera.

Thumbnail Play icon

6pm – 7pm: Bring It On

Nejen Jack Bauer, ale i jeho dcera Kim má dnes opravdu perný den. Nejdřív musela zachránit malou holčičku před jejím násilným otcem, aby byla vzápětí štvána policií. Korunu tomu všemu pak nasazuje situace, kdy se Kim po autonehodě ocitne uprostřed divočiny, kde se střetne tváří v tvář s americkou pumou!

Thumbnail Play icon

Celý muzikál se skládá z dohromady dvanácti videí, které Jon a Al Kaplanovi průběžně vkládají na svůj YouTube účet a které budeme i my průběžně doplňovat do tohoto článku. Všech dvanáct skladeb si však můžete (pouze) poslechnout už nyní na původních oficiálních stránkách tohoto muzikálu.

Diskuze /1

darkHannibal

Dammit, LOL :-D

3.7.2014 | 18:00:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Jak zakončit příběh Jacka Bauera?

Jaký byste Jacku Bauerovi přáli konec?

69%
13%
11%
7%
108 hlasů

Stav titulků

Epizoda S09E12: Day 9: 10:00 p.m. – 11:00 a.m.

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Přehled sérií

Přehled sérií 24

Jaká je vaše nejoblíbenější řada seriálu 24?

44%
14%
10%
8%
8%
6%
6%
5%
80 hlasů

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny