3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Princ Krel

Princ Krel

Bratr Aji, budoucí král Akiridionu 5.

Sezóny 2
2018 - 2019

Princ Krel žil spolu se svou sestrou Ajou na planetě Akiridion 5. Zatímco se jeho sestra často vykrádala z paláce, aby si užila zábavu, tak Krel strávil většinu svého života experimentováním s akiridionskou technologií.

Stejně jako jeho sestra, tak i on nedával většinou pozor, když jim jejich rodiče vysvětlovali, jakou budou mít zodpovědnost, až se jednou stanou vládci planety. V den svojí korunovace měl v boji s Varvatem předvést, jakým je zdatným bojovníkem, ale bohužel byl jejich souboj přerušen, když na korunovaci vtrhl generál Morando se svými přisluhovači, aby násilím převzal vládu nad touto planetou.

Na rozdíl od svojí sestry je Krel spíše introvert, moc věcí ho nezajímá a má velké ego. I navzdory tomuto miluje hudbu a tanec a je skvělým diskžokejem. Kromě toho je bystrý a zajímá jej život na Zemi. Často však kritizuje nevyspělost pozemských technologií a obecně o lidech nemá dobré mínění.

Kvůli tomu, že se soustředí hlavně na sebe, nemá moc přátel a lidé jej nerespektují. I přesto, že se chová povýšeně, arogantně, domýšlivě a má nesnesitelné názory, dokáže být soucitný. Kromě toho sám sebe někdy podceňuje i přesto, že je vysoce inteligentní a zdatný ve vyhotovování nových technologií.

V boji není tak dobrý jako jeho sestra a oproti ní je i trochu slabší. Přesto, pokud jej k tomu okolnosti donutí, je schopný velmi dobře bojovat. Lepším bojovníkem se však zdá být, když spolupracuje se svou sestrou.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama