3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Zeron Alpha

Zeron Alpha

Velitel bratrstva Zeron.

Sezóny 2
2018 - 2019

Není známo, co Alpha dělal předtím, než se z něj stal lovec odměn. Nyní stojí v čele organizace, kterou je bratrstvo Zeron. Spolu s ním ještě pracují Zeron Omega a Zeron Beta. Jednoho dne se Alpha spolu se svými bratry podílel na teroristickém útoku na Akiridionu 5, čímž zavinil smrt stovek obyvatel této planety včetně rodiny Varvata Vexe.

Vex se nabídl, že toto bratrstvo dostane a navždy jeho konání ukončí vzhledem k tomu, co provedlo, avšak král Fialkov tuto nabídku odmítl a místo toho nechal posílit obranu planety. Proto tedy Zeroni zůstali i nadále na svobodě a Varvatova rodina zůstala nepomstěna.

Členové bratrstva nemají žádnou čest. Alpha je nelítostný a spolu se svými bratry zabil stovky nevinných jen kvůli odměně. Když nejdou věci podle jeho plánu, tak je naštvaný a frustrovaný. Soucit projevuje, jen pokud se přihodí něco jeho vlastní rodině.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama