30 případů majora Zemana
71/100 - 30×

30 případů majora Zemana

Děj československého kriminálního seriálu začíná v roce 1945, kdy se Jan Zeman z koncentračního tábora vrací domů s vidinou šťastného života s rodinou při budování nové republiky. Tato vidina se však rozplyne s náhlou smrtí jeho otce, kterou četníci založí jako nevyřešenou. Zeman ji řeší na vlastní pěst a to tak dobře, že je následně přijatý do SNB, kde může svůj um využít i na pomoc ostatním.

Československo | 1974 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Česká televize | 90 minut
žánr
Akční, Detektivní, Krimi

S01E05: Hon Na Lisku

S01E05: Hon Na Lisku
cz sk
25.1.1976
1 hodina 30 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Jeden z těch hodně „poučných“ dílů, ze kterého jsme měli vždycky strašnou prdel, protože pro diváka alespoň s průměrným mozkem měl úplně opačný efekt. Neúmyslně ukazuje, jak málo si komouši dělali z nějakých zákonů a nařízení, protože se přece řídili tím rudým srdíčkem a taky to, že tajemný pan tehdy-poručík Žitný v utajení operoval už v době, kdy by to jeden vlastně ani nečekal, ale on věděl svoje a byl v úplně jiném levelu než nějaký hloupý vesnický policajt. A jako třešnička na dortu je vstup záporáka Bláhy na scénu a co si budeme povídat, pan Brzobohatý ho zahrál geniálně.

27.11.2017 | 13:21:23

Filtr seriálů
Reklama