666 Park Avenue S01E13: Lazarus

S01E13: Lazarus

S01E13: Lazarus
cz sk
19.2.2013
1 560 000
43 minut

Henry začíná svou kampaň na radního za 53. okrsek, na kampani se podílí i Nona. Když Henry rozdává na ulici letáky, přijde za ním jeho největší konkurent, Sulvin a vyhrožuje mu. Večer toho dne je nalezen ve svém domě mrtvý.

Brian a Louise řeší co udělají s Alexis. Lou chce zavolat policii a přiznat se, ale Brian chce vše ututlat. Rozhodnout se ji zazdít dole ve sklepě. Když Alexis zazdí nastoupí do výtahu a jedou do pokoje, přistoupí k nim Gavin a upozorní Lou, že jí chybí náušnice. Prohledají celý byt, ale nikde není, sjedou tedy opět do sklepa a hledají náušnici i tam. Opět za nimi přijde Gavin a řekne jim, že je čas vzít si jejich životy. Oba skončí zazděný ve stěnách Drake.

Jane zjistí, že její matka nezemřela náhodou, ale že ji nejspíš zabil její otec Nate. Přijde ho navštívit, Nate tvrdí, že ji nezabil a že se ji snažil dostat z Drake pryč, protože slyšela hlasy a viděla divné věci. Jane se mu přizná, že je teď vidí a slyší taky a odejde. Nate ji ještě toho dne přijde navštívit a chce ji odvést z Drake násilím. Dotáhne ji do výtahu, který si svou silou přivolá Gavin. Jane k němu přeběhne a Nate na něj nemíří zbraní, Nate by rád zbraň sklonil dolů, ale nemůže teď je v Gavinově moci, když za nimi přijde Henry, Nate na něj vystřelí, Nate uteče pryč a Jane žádá Gavina o pomoc. Ten jí prozradí pravdu o své minulosti, řekne jí, že její matka měla s Gavinem kdysi poměr a on je její pravý otec, jenže ho zradila a tak ji zabil. Jane, aby zachránila Henryho, řekne, že by udělala cokoliv a Gavin Henryho zachrání.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

Očakával som niečo lepšie, serial mal potenciál len ho nevyužíval celú dobu :/

21.3.2020 | 10:55:21
1Bobesh1

Možná by bylo zajímavější kdyby to skončilo cliffhangerem…

admin
4.4.2013 | 21:01:47
mynonka

Čekala jsem víc…

1.4.2013 | 19:03:42

666 Park Avenue
72/100 - 69×

666 Park Avenue

Chcete bohatství, lásku, moc nebo pomstu? Na adrese 666 Park Avenue vám splní všechno. Ale pak musíte zaplatit.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Mercedes Mason (Louise Leonard), Terry O'Quinn (Gavin Doran), Rachael Taylor (Jane Van Veen), Vanessa Williams (Olivia Doran),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám 666 Park Avenue líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

666 Park Avenue ukončeno

Seriál 666 Park Avenue byl zrušen

Bohužel mám tu nepříjemnou povinnost vám napsat, že stanice ABC oznámila, že seriál 666 Park Avenue se další sezóny nedočká. Toto rozhodnutí bylo vyvoláno jistě poměrně nízkou sledovaností, která skončila na 4 milionech diváků, což je v daném časovém okamžiku prostě příliš málo. Posledním hřebíčkem do rakve mohlo být i zničení dekorací ve studiu v New Yorku během bouře Sandy.

Stanice ABC nicméně odvysílá všech 13 epizod, a my můžeme doufat, že většinu záhad tvůrci vysvětlí.

Nejoblíbenější postavy

Reklama