666 Park Avenue
73/100 - 71×

666 Park Avenue

Chcete bohatství, lásku, moc nebo pomstu? Na adrese 666 Park Avenue vám splní všechno. Ale pak musíte zaplatit.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Mercedes Mason (Louise Leonard), Terry O'Quinn (Gavin Doran), Rachael Taylor (Jane Van Veen), Vanessa Williams (Olivia Doran),

666 Park Avenue

Co byste udělali pro to, abyste měli vše, co si přejete?

Všichni máme nějaké tajné touhy, potřeby a ambice. Obyvatelům The Drake, činžovního domu na adrese 666 Park Avenue v New Yorku, se všechny jejich sny mohou splnit, a to za tajemného dohledu vlastníka budovy, Gavina Dorana (Terry O’Quinn). Ale dávejte si pozor, co si přejete, protože cenou, kterou možná budete muset zaplatit, bude vaše duše.


Když se Jane Van Veenová (Rachael Taylor) a Henry Martin (Dave Annable), mladý pár ze Středozápadu plný ideálů nastěhuje do New Yorku, okouzlujícího centra průmyslu a médii, dostanou nabídku řídit historický činžovní dům The Drake. Jane je maloměstská dívka s velkými ambicemi, která se chce stát architektkou. Henry je inteligentní a houževnatý, dříve člen týmu starosty. A tak není divu, že tento mladý pár láká opojný životní styl bohaté newyorské elity.

Průvodci po tomto světě jim budou Gavin, majitel a neomezený vládce The Drake se svou ženou Olivií, která je krásná, tajemná a eleganci a bohatství používá jako svůj štít… který skrývá něco, co by se světu líbít nemuselo.

Jane a Henry tak pomalu propadají manipulaci Gavina a Olivie a neuvědomují se, že The Drake není jen tak obyčejný dům a nájemníci, které potkávají, nejsou jeho jedinými obyvateli. Jedním z těchto nájemníků je třeba Brian Leonard, mladý dramatik, který touží po úspěchu. Jeho žena, Louise, je stoupající hvězda ve světě módy. Alexis Blume je komplikovaná mladá žena, jejíž posedlosti ji pomalu ničí. A pak je tu Tony Demeo, vrátný v The Drake, je očima a ušima této budovy. Nakonec musíme zmínit čtrnáctiletou Nonu Clarkovou, u které se projevily určité schopnosti, díky kterým může nahlížet do budoucnosti všech obyvatel The Drake.

Nechte se svést 666 Park Avenue a rozluštěte tajemství tohoto ďábelského domu v dramatu od Alloy Entertainment (Gossip Girl, Upíří deníky, Pretty Little Liars), produkovaného Davidem Wilcoxem (Fringe, Polda z Marsu), Leslie Morgenstein (Gossip Girl, Upíří deníky) a Ginou Girolamo (The Secret Circle, The Lying Game).

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
darkHannibal

Koukal jsem to hlavně k vůli Terry O'Quinnovi ale moc dobré to nebylo.

14.9.2014 | 3:03:09
Unwanted

Jeden ze seriálů, u kterého jsem těžce nesla, že byl zrušen. Mohlo se tam vymyslet ještě tolik zápletek, bohužel měl malou sledovanost.

14.8.2014 | 14:27:54
Ryan.Huxx

Mě se moc líbil, sympatické obsazení. Jak už ho tvůrci dokončili-nedokončili, to už splácali, škoda.

25.7.2014 | 18:23:59
KubíkRafíkZamík

Viděl jsem 3 díly, pak to ABC zrušilo, tak jsem neměl důvod dokoukávat, ale do té doby se mi líbilo, hlavně to tajemno. Škoda toho osudného rozhodnutí.

16.7.2014 | 14:08:25
capybarka

Seriál jsem ani nedokoukala, i přesto, že ze začátku mě dost zaujal. Později začal být nudný a nesmyslný.

14.10.2013 | 2:19:21
makishek

uf.. není divu, že bylo 666 zrušeno.

6.8.2013 | 12:33:26
1Bobesh1

Naprosto perfektní podívaná a to hlavně díky Terrymu O'Quinnovi! Tahle role mu byla ušitá na míru!

admin
15.2.2013 | 23:53:32
Neronek

Jeden z mála seriálu, na které jsem začal koukat a přestal. Ani povinnost dozvědět se proč se dělo, to co se dělo, mě nepřiměla koukat. 20% dávám za herecký výkon Terryho O'Quinna, ostatní výkony herců mi přijdou umělé a osoby, které ztvárňuj, nesympatické.

31.1.2013 | 15:09:27

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám 666 Park Avenue líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

666 Park Avenue ukončeno

Seriál 666 Park Avenue byl zrušen

Bohužel mám tu nepříjemnou povinnost vám napsat, že stanice ABC oznámila, že seriál 666 Park Avenue se další sezóny nedočká. Toto rozhodnutí bylo vyvoláno jistě poměrně nízkou sledovaností, která skončila na 4 milionech diváků, což je v daném časovém okamžiku prostě příliš málo. Posledním hřebíčkem do rakve mohlo být i zničení dekorací ve studiu v New Yorku během bouře Sandy.

Stanice ABC nicméně odvysílá všech 13 epizod, a my můžeme doufat, že většinu záhad tvůrci vysvětlí.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama