9-1-1 (Záchranáři L.A.) S01E09: Trapped

S01E09: Trapped

S01E09: Trapped

Hasičský tým musí pomoci bezdomovci, jenž uvízl v popelářském voze, a matce se synem, kteří zůstali viset v rozbitém výtahu. Athena se zatím snaží postavit na nohy a začíná znovu randit, zatímco vztah Bucka s Abby prochází kvůli její nemocné matce první větší zkouškou.

cz sk
14.3.2018
6 550 000
44 minut

Scénář: Adam Glass, Aristotle Kousakis
Režie: Gwyneth Horder-Payton

Foto: FOX

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

Tady se autoři scénáře inspirovali skutečným příběhem bratří Collyerů, kteří žili v New Yorku a desítky let plnili dům různým sběrem, od hudebních nástrojů přes noviny a zbytky jídla po dětské hračky a kočárky atd. , v domě skutečně vybudovali řadu pastí „booby traps“. Anglicky je o tom podrobně zde: https://en.wikipedia.org/…yer_brothers Ve skutečnosti je našli mrtvé, slepý zemřel hlady nahoře v druhém patře, ten druhý zemřel už dřív, když se vydal tunelem mezi předměty za bratrem, a uvízl v jedné pasti. Našli ho, když odklidili "dalších 84 tun odpadu. Celkově z domu vyklidili 120 tun!

16.3.2018 | 23:22:58
KevSpa

S tou mámou Abby jsem to tak nějak čekala.

webmaster, korektor
15.3.2018 | 7:56:38

Stav překladu

Epizoda S03E06: Monsters

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá MissLiz na SerialZone.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál 9–1–1

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Recenze

Proč byste měli dát šanci seriálu 9–1–1

Proč byste měli dát šanci seriálu 9–1–1

Dnes si odbyla premiéru druhá řada seriálu 9–1–1, který se v USA těší velké divácké oblibě, u nás to však tak slavné není. Přitom seriály Ryana Murphyho a Brada Falchuka jsou vždy zárukou zajímavé podívané. V naší redakční recenzi se dozvíte, proč dát seriálu šanci.

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás