9-1-1 (Záchranáři L.A.)
93/100 - 44×

9-1-1(Záchranáři L.A.)

Seriál se zaměřuje na hasiče, záchranáře, policisty a telefonní operátory, kteří jako první reagují na stav nouze.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Peter Krause (Robert "Bobby" Nash), Angela Bassett (Athena Grant), Oliver Stark (Evan "Buck" Buckley), Aisha Hinds (Henrietta "Hen" Wilson), Kenneth Choi (Howard "Chimney" Han), Rockmond Dunbar (Michael Grant), Connie Britton (Abigail "Abby" Clark)

Rockmond Dunbar opouští seriál

Rockmond Dunbar opouští seriál

Není to poprvé, co seriál 9–1–1 opouští někdo z hlavních postav, ale jde tentokrát o někoho, kdo u seriálu působil už celých pět let. Rockmond Dunbar, který ztvárňuje Michaela Granta, musel z určitých důvodů své působení v seriálu ukončit. V článku se dozvíte z jakých.

2 2
20.11.2021

Seriál 9–1–1 přichází o jednu ze svých hlavních postav, ale řekněme si na rovinu, nikdy nešlo o zrovna důležitou postavu pro děj. Řeč je o Michaelu Grantovi, bývalém manželovi Atheny. Pro jeho představitele Rockmonda Dunbara se osmá epizoda páté řady stala tou poslední, jelikož herec potvrdil, že jeho působení v seriálu končí. Michael se totiž vydal se svým přítelem Davidem na několik měsíců (v závěru tam asi zůstanou nastálo – pozn. red.) na Haiti, aby zde pomáhali postiženým po hurikánu. Tvůrci tak nechávají herci i částečně otevřená vrátka pro případný budoucí návrat.

Všechno to má pouze jeden jediný důvod – vakcinace proti Covidu. Studio Disney, pod které 9–1–1 spadá, totiž požaduje dle nových předpisů po všech svých hercích a dalších spadajících do příslušné kategorie, aby podstoupili očkování proti Covidu, aby bylo zajištěno zdraví a bezpečnost pro všechny zaměstnance. Ti, kteří očkování nepodstoupí, zde nemohou nadále pracovat. A právě to se stalo osudným Rockmondovi. Podle zdrojů prý Rockmond není odpůrcem očkování, ale nechce ho podstoupit. Zažádal si o lékařskou výjimku, kterou však Disney odmítlo. Později to ještě zkusil uhrát na náboženskou výjimku, ale i to u Disneyho neprošlo. To tedy vedlo k tomu, že musel herec ukončit své působení v seriálu 9–1–1. Rockmond však velmi dobře vychází s tvůrci seriálu a ti proto nechali postavě Michaela otevřený konec, aby se Rockmond mohl případně vrátit, až už nebude celá věc s vakcinací aktuální.


(Rocmond už nemůže na place dále působit. Foto: Fox)

Je pravděpodobné, že takto budou postupovat i další televizní a filmová studia, aby se co nejvíce zamezilo šíření koronaviru na place a na přilehlých pracovištích.

Zdroj. Deadline

Mrzí vás, že už Michaela nebudeme v seriálu vídat?

Diskuze /3

Strong

No to snad ne to je katastrofa...­....skoda byl dobrej v serialu..

21.11.2021 | 0:26:19
Drewina

No já ho moc nemusela, ale jsem ráda, že jdou tvrdě proti těm co bojkotují očkování proti covidu

#3 Strong
21.11.2021 | 18:35:25
Strong

#2 Drewina: v USA mozna jo u nas ani z 10% tak:)

22.11.2021 | 23:06:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Breaking Point

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky od sedmého dílu čtvrté série pocházejí z Disney+.

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Nepřehlédněte

Linku 9-1-1 budeme moct volat i pošesté

Linku 9-1-1 budeme moct volat i pošesté

Stejně jako jeho mladší sourozenec, i seriál 9–1–1 čeká v další seriálové sezóně nová řada, jelikož FOX potvrdil, že naděluje svému vlajkovému seriálu šestou sérii. Oznámení přichází jen pár hodin před premiérou finále aktuální řady. Máte z prodloužení radost?

Reklama

9–1–1: Lone Star

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama