A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 198×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

S03E07: Episode 7

S03E07: Episode 7

Diana požádá o pomoc Baldwina při pátráním po Matthewovi a vydáváají se společně s ním a Markusem a Gallowglassem do Polska. Tam se střetne se Satu a Benjaminem. Po návratu do Sept Tours se vydá na setkání kongregace coby vůdkyně rodu Clermontů a předkládá jim co se dozvěděla z Knihy života.

cz sk
7.1.2022
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Venda5N

Celý seriál mě dostal. Krásný, poutavý a Matthew Goode je geniální. Hraje celou svou bytostí. Knižní předloha je třídílná, ale má to potenciál na pokračování. Snad se dočkám ;)

28.1.2022 | 21:31:17
Magdalena888

musím konstatovat i když jsem knihy četla, nevadí mi tento konec – líbí se mi to, než nějaké zbytečné natahování. Uzavření bylo pěkné, ale ovšem kdyby se tvůrci i třeba Deborah rozhodli pokračovat – potenciál by se určitě našel, že by čelili pomstě odstaveného hlavního upíra a vývoj dvojčat, určitě odlišných povah. Myslím, že by mě to zajímalo. Jinak seriál hodnotím na 100%, líbí se triky a celá atmosféra. A myslím že srovnávat seriál s knihami je zbytečný, je přece známo, že knihy umí více popsat situace. Líbilo se mi oboje a mrzí mě některé negativní komentáře

23.1.2022 | 23:07:45
Car

@cernapapaja jo presne tohle by me zajimalo taky… nektery veci tam jsou proste nedotazeny ale i tak to bylo pekny, knihy jsem necetla

23.1.2022 | 20:08:07
Ryorka

strašnou sračku z toho udělali. Neberu ohled na změny nebo chybějící události, ale celkové pojetí je katastrofa. Režiséra bych poslala na pracák. Nádherný námět a oni z toho udělají ochotnické představení.

23.1.2022 | 13:14:00
cernapapaja

No..jak tady pisi jini, ten konec byl takovy zrychleny, to tam mohla letet rovnou sama, ostatni byli jaksi do poctu. Mne tam chybelo dost informaci – jak to bude s Phoebe? Jak to bude s Dianou a Matt. – takze za 50 let mu proste umre a on bude zit dal sam? Takze kniha zustane v Diane? Treba jsou odpovedi knizkach ale ve filmech mi to chybi. Nevi nekdo?

22.1.2022 | 13:12:12
Elian44

Škoda že to nemalo 10 dielov ako 2 sezóna, materiál z kníh na to bol. Akurát nechápem prečo tam nasilu namontovali Satu, v knihách až tak nevystupovala. P.S. knihy sú samozrejme obsiahlejšie a lepšie, ale aj tam to v podstate dopadlo tak, že Diana prišla, videla, zastrelila :D Ale v seriály to naozaj trochu prehnali, stačilo jej dať pilota vrtuľníka, tie dvere by vykopla aj sama :D Predpokladám, že to bolo aj kovidom a preto nebolo toľko hercov na place.

19.1.2022 | 19:42:11
novavcielka

Seriál ako celok sa mi veľmi páčil. Nikdy som túto trilógiu nečítala, takže neviem posúdiť, či je príčinou predloha, ale na to, ako sa to celé naťahovalo tri série, mi to vyvrcholenie seriálu prišlo priveľmi narýchlo a až príliš jednoduché. Navyše v podstate nepotrestanie pre mňa hlavného záporáka, mi prišlo nedokončené. Ako celok by som dala určite 80%, za tento posledný diel však viac ako 60% dať nemôžem.

19.1.2022 | 8:53:37
ThereSSa7

Krásný!

15.1.2022 | 13:01:59

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama