A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 205×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Agatha Wilsonová

Agatha Wilsonová

Agatha Wilsonová je jednou z členů démonů kongregace. Je matkou Nathaniela Wilsona a budoucí babičkou.

Sezóny 2
2018 - 2021

Kreativní a úspěšná žena, která si žije život podle vlastních představ a pravidel, Agatha nedodržuje žádný styl, nastavuje ho. Je vřelá a nezávislá, impozantní matka a žena s velkým charismatem. Je členkou kongregace a je neobvykle zaměřeným a účinným démonem. Má zvláštní povědomí o tom, kdy Gerbert, Baldwin, nebo Peter mají něco za lubem; lidé ji podceňují na vlastní nebezpečí.

Agatha na rozdíl od knih je v seriálu Angličankou, nikoli Australankou, v úvodu se od knih liší. Ona se s Dianou Bishopovou v 1. sérii osobně nesetká. Agatha se dozví o Dianě, když se v kongregaci poprvé začne hovořit o jejím spojení s Knihou života. Agatha si uvědomí, že Diana je čarodějnice díky vizím její snachy Sophie, a poté se s Hamishem Osbornem domluví, aby se Sophie a Nathaniel setkaly s Dianou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama