A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) Baldwin Montclair

Baldwin Montclair

Baldwin Montclair

Lucius Sigéric Benoit Christophe Baldwin de Clermont (v současné době známý jako Baldwin Montclair ) je druhým „synem“ Phillipe de Clermonta. Během doby římské říše z něj Philippe udělal upíra. V současné době jeden ze tří členů kongregace za upíry spolu s Domenicem a Gerbertem.

Sezóny 2
2018 - 2021

Baldwin se začal angažovat ve 20. století ve finančních trzích v Londýně. Matthew věří, že jeho bratr rád ničí věci. Baldwin je de Cleremontův rodinný stratég pro bitvy. Jeho charakterystické rysy jsou bystrá mysl, která rychle zanalyzuje jakýkoli plán a zjistí jakékoliv nedostatky či slabosti.

Skutečnost, že Baldwin nejenže sedí v kongregaci, ale je jejím vůdcem, není tajemstvím. Pomáhá tak Matthewovi zachránit Dianu ze spárů Satu, ale trvá na tom, aby ji přivedl zpět, dokud se Matthew nedovolá svých práv jako vůdce řádu rytířů sv. Lazara kde je Baldwin pouhým členem. Baldwin se tedy musí podvolit, a slíbí, že zastaví kongregaci na tak dlouho, jak to jen půjde.


Baldwin se stal upírem v římských dobách a byl Filipovým oblíbencem. Jeho nevlastní bratr Matthew má však něco, po čem Baldwin zoufale prahne, a věří, že jejich otec měl právě jeho tímto obdarovat; titul Velmistra řádu rytířů sv. Lazara.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama