A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) Emily Matherová

Emily Matherová

Emily Matherová

Je také partnerkou Sarah Bishopové, která pomáhala vychovávat Dianu. Je čarodějnicí, která dokáže létat na krátké vzdálenosti a někdy vidí budoucnosti.

Sezóny 2
2018 - 2021

Emily („Em“) se setkala s matkou Diany Bishopové, Rebeccou Bishopovou, když obě byli středoškolačky a pracovali na archeologickém nálezu. Poté se znovu spojila se svou přítelkyní Rebeccou v Cambridge v Massachusetts, když se Em stala dětskou knihovnicí. Poté, co Dianiny rodiče zemřeli, Em začala pracovat ve škole poblíž Dianina domu. Dianina teta, Sarah Bishopová, se stala partnerkou Em. Poté společně vychovávali Dianu. Emily Matherová, je velmi mateřský, pečující velmi bystrá osoba. Em je čarodějnice s nadáním pro nahlížením do budoucnosti a také pro vize. Často je zprostředkovatelkou míru v domě a její poctivost a soucit povzbuzují Sarah a Dianu čelit obtížným pravdám. Em má rodinné tajemství, které si uchovává od smrti své nejlepší kamarádky Rebeccy. Využívá tyto znalosti, aby porozuměla podivnému vztahu mezi Dianinou s Matthewem a vedla ji. Ale když tajemství vyplave napovrch, Sarah se toto tajemství nesmírně dotkne následky otestují jejich vztah až na hranici svých možností. Em trénuje Dianu, když Diana prochází časem a říká jí, že „magie je v srdci i v mysli.“ A zatímco Diana a Matthew cestují časem Em jde se Sarah do Francie i Ysabeau..

Emily je překvapená, tím, že Ysabeau něco hledá ve všech svých knihách ve své knihovně. Uvědomuje si nebezpečí, kterým se DIana a Matthew vystavili když cestují časem a hledají tedy stopy, které možná po sobě mohli zanechat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama