A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 205×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Gallowglass de Clermont

Gallowglass de Clermont

Gallowglass de Clermont je upír. Je synovcem Matthewa Clermonta a synem Hugha de Clermonta. Je to divoký válečník se silným smyslem pro čest.

Sezóny 1
2021 - 2021

Gallowglass je částečně Nor a částečně Skot. Hugh de Clermont z něj udělal upíra. Nesnáší Francouze kvůli tomu, že nezabránili francouzskému králi a církvi zabít Hugha s posledními z templářů.

Gallowglass a Hancock dorazí do Old Lodge v roce 1590 a hledají Matthewa Clermonta. Když ho našli živého a zdravého, vysvětlili mu, že s ním byli v Chesteru, když náhle zmizel. Matthew v šestnáctém století zmizel, když se tak Matthew z budoucnosti objevil s Dianou. Gallowglass je v šoku, když se dozví, že Diana je Matthewova přítelkyně, a to tím spíše, když je to čarodějnice. Tehdy se Diana dozví, že Gallowglass je Matthewův synovec.

Gallowglass se stává ochráncem Diany.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Sexy…

28.3.2022 | 17:19:12
SaDiablo

pardon, ale s3 gallowglass je d to the i to the l to the f

9.1.2022 | 21:24:08

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama