A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) Gerbert D'Aurillac

Gerbert D'Aurillac

Gerbert D'Aurillac

Gerbert je upír narozený v Cantalu a zůstává jeho územím. V 10. století byl znám jako papež Sylvester II., Během svého úřadu měl údajně mosaznou hlavu, která dokázala věštit. Byl z Auvergne.

Sezóny 2
2018 - 2021

Gerbert je jedním ze tří upírů v Kongregaci spolu s Baldwinem a Domenico Michelem. S Ysabeau byl kdysi blízkým přítelem. Kromě toho se podílel na únosu Diany společně se Satu. Diana v něm okamžitě cítí zlo.

Gerbert, je jedním z nejuznávanějších, nejchytřejších a nejobávanějších upírů, je brilantním intrikánem, jehož zápletky se odehrávají po dlouhou dobu. Díky tomu je jeho intrikaření téměř nemožné sledovat, pokud nejste ještě starší a moudřejší než on, a existuje jen málo tvorů, kteří mohou toto tvrzení učinit. Gerbert touží po vítězství upírské kultury nad démony, lidmi a čarodějnicemi. Ví, že k jeho vzestupu k nezpochybnitelné moci chybí jen dvě překážky: čarodějnice a rodina de Clermontů, které po staletí nenávidí. Jedinou věcí, která je zuřivější než jeho inteligence, jsou jeho ambice. Ti, kteří ho podceňují, se na své náklady dozvědí, že je o krok před nimi. Vždycky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama