A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) Gillian Chamberlainová

Gillian Chamberlainová

Gillian Chamberlainová

Gillian je anglická čarodějnice a Dianina kamarádka z dob absolvování školy. Není zpočátku nepřátelská, ale ovlivňují ji její předsudky vůči upírům a manipuluje jí Peter Knox za účelem získání informací o Dianě.

Sezóny 1
2018 - 2018

Gillian se snaží přivést Dianu Bishopovou do klanu oxfordských čarodějnic. Když se Diana nezúčastní, Gillian varuje Dianu,bude mít brzy potíže jako její rodiče. Matthew Clairmont říká, že Gillian chtěla být v Kongregaci, a věří, že čarodějnice a upíři by se měli od sebe držet dál. Říká, že Gillian sledovala Dianu, aby se pokusila získat informace o ní, aby mohla Dianu ovládat Kongregace. Spolupracuje s Peterem Knoxem, aby poslali Dianě fotografie jejích rodičů, a vyhrožovat jí. Tento akt agrese má za následek její smrt z rukou Matthewa de Clermonta počátkem listopadu.

Gillian působí přede všemi jako naprosto úctyhodná, vysokoškolská lektorka řeckých dějin, která pouze doufá, že se jednoho dne stane profesorkou. Tam, kde se Diana drží stranou od všech ostatních čarodějnic, je Gillian nadšenou členkou, jejíž nejvyšší ambicí je povznést se v řadách oxfordského klanu. Gillian je pevnou stoupenkou Covenu, který zakazuje mezidruhové vztahy, a věří, že upíři nejsou o nic lepší než zvířata.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama