A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 205×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Gillian Chamberlainová

Gillian Chamberlainová

Gillian je anglická čarodějnice a Dianina kamarádka z dob absolvování školy. Není zpočátku nepřátelská, ale ovlivňují ji její předsudky vůči upírům a manipuluje jí Peter Knox za účelem získání informací o Dianě.

Sezóny 1
2018 - 2018

Gillian se snaží přivést Dianu Bishopovou do klanu oxfordských čarodějnic. Když se Diana nezúčastní, Gillian varuje Dianu,bude mít brzy potíže jako její rodiče. Matthew Clairmont říká, že Gillian chtěla být v Kongregaci, a věří, že čarodějnice a upíři by se měli od sebe držet dál. Říká, že Gillian sledovala Dianu, aby se pokusila získat informace o ní, aby mohla Dianu ovládat Kongregace. Spolupracuje s Peterem Knoxem, aby poslali Dianě fotografie jejích rodičů, a vyhrožovat jí. Tento akt agrese má za následek její smrt z rukou Matthewa de Clermonta počátkem listopadu.

Gillian působí přede všemi jako naprosto úctyhodná, vysokoškolská lektorka řeckých dějin, která pouze doufá, že se jednoho dne stane profesorkou. Tam, kde se Diana drží stranou od všech ostatních čarodějnic, je Gillian nadšenou členkou, jejíž nejvyšší ambicí je povznést se v řadách oxfordského klanu. Gillian je pevnou stoupenkou Covenu, který zakazuje mezidruhové vztahy, a věří, že upíři nejsou o nic lepší než zvířata.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama