A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 205×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Juliette Durandová

Juliette Durandová

Juliette Durandová je upírkou stvořenou Gerbertem of Aurillac, která lační pouze po Matthewovi.

Sezóny 1
2018 - 2018

Juliette pracovala v káhirském bordelu, dokud ji nenašel Gerbert. Gerbert ji unesl a znovu a znovu ji přiváděl na pokraj smrti, než se z ní stala upírka. Poté ji vyškolil, aby lačnila po Matthewovi Clairmontovi, a přinutil ji, aby se mimo jiné naučila matematiku a filozofii, aby odpovídala Matthewovým zájmům. Jejím úkolem bylo přiblížit se k Matthewovi a se dozvědět tajemství o řádu rytířů sv. Lazara a de Cleremontovy rodiny, ale také ji vytrénoval v dokonalou vražednici.

Juliette se na čas stala Matthewovou milenkou a byla po jeho boku, když se na počátku 18. století vydali do New Orleans, aby se vypořádali s problémovými dětmi Marcuse Whitmora, ale nakonec se rozešli.

Julie je přímá, odvážná a krásná upírka, která, kdyby s ní nebylo tak špatně zacházeno, by měla svět u nohou. Nikdy však neztratila naději, že jednoho dne jí ta hluboká láska, kterou nesla, vrátí něco vzácného, ​​co ztratila.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama