A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 205×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Louisa de Clermontová

Louisa de Clermontová

Louisa de Clermontová byla sestra Matthewa de Clermonta a dcera Ysabeau de Clermontové. Stejně jako Matthew trpěla chorobou krve. Byla zabita na Barbadosu, když místní majitelé plantáží využili příležitosti povstání, aby zakryli svůj čin.

Sezóny 1
2021 - 2021

Když Matthew a Diana navštíví Sept Tours v roce 1590, Diana využívá Louisin pokoj až do jejich svatebního obřadu. Zdá se, že Phillipe de Clermont si není jistý, kde se Louisa v té době nachází (ve Vídni či v Benátkách), a stěžuje si, že nedokáže držet krok s Louisou a jejími cestami.

Poté, co se Matthew a Diana v roce 1591 vrátili z Prahy do Londýna, musí podat zprávu o své cestě královně Alžbětě v Greenwichském paláci. Bez jejich vědomí Louisa dorazila do Londýna docela šílená z krve Kita Marlowa který jí hlásil své podezření ohledně čarodějnice, která „očarovala“ jejího bratra Matthewa.

Marlowe nalákal Dianu na místo, jak ji spolu s Louisou nalákají. Oba jsou pod vlivem drog a Marlowe prosí Louisu, aby Dianu rychle zabila, aby ukončila její vliv na Matthewa, ale Louisa miluje mučení. Louisa tvrdí, že Diana si nezaslouží rychlou smrt. Po krátkém boji se Diana dokáže osvobodit a přesně jim říct, jak zemřou.

Když Hancock přijde na pomoc Dianě, Louisa mu odhalí, že věří, že Diana je čarodějnice z proroctví, které Gerbert D'Aurillac sdílel s Ysabeau De Clermontovou, a svrhne De Clermontovy. I když Diana není vážně zraněna, Matthew zuří.

Louisa i Marlowe jsou uvězněni v Bedlamu Matthewem, který je mučí. Když přijde Diana s otcem Hubbardem, aby ho zastavila. Gallowglass de Clermont Dianu ujistí, že ji Phillipe de Clermont už nikdy nenechá se toulat. Po akcích v Londýně ji Phillipe pošle na místo, které je později popsáno jako „vzdálený svět známého světa“.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama