A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 198×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Stephen Proctor

Stephen Proctor

Stephen Proctor byl otcem Diany Bishopové. Byl zabit během cesty do Nigérie se svou ženou Rebeccou Bishopovou. Je z rodiny významných a mocných čarodějnic.

Sezóny 2
2018 - 2021

Stephen studoval antropologii na Harvardu a učil na Wellesley. Byl to mocný kouzelník z význačné magické linie, ale neohrožoval svou mocí. Stephen byl obvykle pohodový, tvrdohlavý a další čarodějnice si myslely, že tajil před nimi tajemství.

Stephen, si na rozdíl od mnoha jiných čarodějnic, střežil mnohá svá tajemství, která nesdílel se svými kolegy čaroději, jako třeba s Peterem Knoxem, který se pokoušel zjistit jeho mnohá tajemství jakýmkoli způsobem, což vedlo k smrti Stephena a jeho ženy. Jeho největším tajemstvím byla identita jednoho z mála tkalců, kteří na světě zůstali. Kvůli raritě tkalců byl jako samouk učen v talentu na výrobu kouzel, což vedlo k tomu, že se nikdy nenaučil formálních devět uzlů, přičemž jeho kouzla byla spíše spojena dohromady než splétána.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama