APB (13. okrsek) S01E05: Above and Beyond

S01E05: Above and Beyond

S01E05: Above and Beyond

Gideon a Murphyová použijí novou technologii, aby pomohli jednomu muži dosáhnout spravedlnosti. Asistent státního zástupce mezitím dále zpochybňuje Gideona kvůli jeho nápadům pro 13. okrsek.

6.3.2017
3 528 000
42 minut

Scénář: Christal Henry
Režie: John Putch

Foto: Fox

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
default

Ja jsem s timto dilem spokojeny. Stale to ma ten svoji originalitu a akci. Nechybi tomu duvtip. Sice se dalo ocekavat, ze to dopadeni toho cernocha dopadne jak dopadlo, ale hlavni pribeh byl super. I vtipne hlasky. Nic tomu nechybelo. Spokojenost. :)

Btw. jo, sice by mohli udelat nejake historky na pokracovani pokud nekteri maji radi otevrene konce, ale podle me pro zacatek je to ideal tak jak to je. Mozna az se serial ziska vetsi sledovanost. ;)

9.3.2017 | 8:12:59
lukascoolarik

Je to čím dál slabší.

webmaster
7.3.2017 | 17:55:35

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás