APB (13. okrsek) S01E06: Daddy's Home

S01E06: Daddy's Home

S01E06: Daddy's Home

Gideonův otec se ocitne v potížích, takže se rozhodne požádat svého syna o pomoc. Brandt a Gossová mezitím hledají pachatele v obrovském případu krádeží aut.

13.3.2017
3 252 000
43 minut

Scénář: Ingrid Escajeda
Režie: Darnell Martin

Foto: Fox

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

Pro mne osobně zatím nejhorší díl. Jak již napsal lukascoolarik, tak to bylo opravdu předvídatelné až hrůza a já se narozdíl od něj nebavil. Dokonce jsem tento díl musel pustit nadvakrát, abych ho vůbec shlédl celý. Napoprvé se mi to „povedlo“ jen asi do 16té minuty, pak už jsem nevydržel..... Tak snad příště.

18.3.2017 | 13:46:41
default

Vsak to od zacatku predvidal i Gideon. Jen jsme do konce epizody nevedeli jak. ;)

Jinak dobrej dil. Tentokrat me vice bavil ten vedlejsi pribeh (i kdyz to odemykani moji zelene karkulky nejde hackem, tak jak v te epizode), ale furt si to drzi u me dostatecny uspech abych se tesil na dalsi dil.

17.3.2017 | 2:11:34
lukascoolarik

Předvídatelné od začátku až do konce, ale relativně zábavné.

webmaster
14.3.2017 | 19:11:09

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás