APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

S01E06: Daddy's Home

S01E06: Daddy's Home

Gideonův otec se ocitne v potížích, takže se rozhodne požádat svého syna o pomoc. Brandt a Gossová mezitím hledají pachatele v obrovském případu krádeží aut.

13.3.2017
3 252 000
43 minut

Scénář: Ingrid Escajeda
Režie: Darnell Martin

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

„Tak poslyš, my do toho jdeme, ale jestli jenom závětřím podraz, tak tě šoupnu za mříže tak rychle, že se obrátí směr rotace Země. Je to jasné?“ Gideona Reevese navštívil otec s prosbou, a ten z toho nadšený zrovna není. Jo jo, vztah syna s otcem… No, co se týče akční stránky, není o co stát. A to se v podstatě týká i napětí, ale patřičný švih a energii si to i nadále drží.

4.4.2020 | 20:44:22
roco888

Pro mne osobně zatím nejhorší díl. Jak již napsal lukascoolarik, tak to bylo opravdu předvídatelné až hrůza a já se narozdíl od něj nebavil. Dokonce jsem tento díl musel pustit nadvakrát, abych ho vůbec shlédl celý. Napoprvé se mi to „povedlo“ jen asi do 16té minuty, pak už jsem nevydržel..... Tak snad příště.

18.3.2017 | 13:46:41
default

Vsak to od zacatku predvidal i Gideon. Jen jsme do konce epizody nevedeli jak. ;)

Jinak dobrej dil. Tentokrat me vice bavil ten vedlejsi pribeh (i kdyz to odemykani moji zelene karkulky nejde hackem, tak jak v te epizode), ale furt si to drzi u me dostatecny uspech abych se tesil na dalsi dil.

17.3.2017 | 2:11:34

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama