APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

S01E07: Risky Business

S01E07: Risky Business

Murphyová a Ada společně vyšetřují vraždu a zjistí, že dalším terčem hledaného zločince je Gideon. Zabití má proběhnout během důležité firemní konference, proto obě přijdou s vychytávkou, která má vraha najít.

20.3.2017
2 880 000
44 minut

Scénář: Carly Sotteras
Režie: Craig Siebels

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Aktivita Gideona Reverse je pro něj samotného prostě riskantní, ať se mu to líbí nebo ne. A že na tom něco je, potvrzuje případ vyprávějící v této epizodě. Ta je atmosféricky stále drží nastavené koncepce. Celé vyprávění tak nějak uběhne, ani jeden neví jak.

4.4.2020 | 20:48:41
default

„Našel jsem ho bez životů“. :D armen az do morku kosti. :D Jinak pan vrah to mel hezky promysleny. Zabalil si se sebou jak svetr, tak i nahradni kalhoty. Chytry! :) Ale prekvapilo me, ze si po skenu nemusel sundat cepku. Musel s ni pipat asecuritaci museli chtit vedet, co to pipa. Co uz. :-/ Zajimavy dil jako vzdycky. :)

24.3.2017 | 8:09:17
roco888

Jo, také se mi to tentokrát líbilo, až na tu „rychlost“ zákroku po zjištění toho pravého........

23.3.2017 | 21:22:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama