APB (13. okrsek) S01E07: Risky Business

S01E07: Risky Business

S01E07: Risky Business

Murphyová a Ada společně vyšetřují vraždu a zjistí, že dalším terčem hledaného zločince je Gideon. Zabití má proběhnout během důležité firemní konference, proto obě přijdou s vychytávkou, která má vraha najít.

20.3.2017
2 880 000
44 minut

Scénář: Carly Sotteras
Režie: Craig Siebels

Foto: Fox

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
default

„Našel jsem ho bez životů“. :D armen az do morku kosti. :D Jinak pan vrah to mel hezky promysleny. Zabalil si se sebou jak svetr, tak i nahradni kalhoty. Chytry! :) Ale prekvapilo me, ze si po skenu nemusel sundat cepku. Musel s ni pipat asecuritaci museli chtit vedet, co to pipa. Co uz. :-/ Zajimavy dil jako vzdycky. :)

24.3.2017 | 8:09:17
roco888

Jo, také se mi to tentokrát líbilo, až na tu „rychlost“ zákroku po zjištění toho pravého........

23.3.2017 | 21:22:41
lukascoolarik

Pro změnu skvělá epizoda.

webmaster
21.3.2017 | 19:25:30

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás