APB (13. okrsek) S01E08: Fueling Fires

S01E08: Fueling Fires

S01E08: Fueling Fires

V budově patřící gangu dojde k požáru a Murphyová s Gideonem zjistí, že jde o mnohem víc, než jen odplatu dvou gangů. Gossová mezitím pochybuje o Brandtově kamarádovi z války a Gideon provádí důležité rozhodnutí.

27.3.2017
2 785 000
42 minut

Scénář: Trey Callaway, Nick Hawthorne
Režie: Eriq La Salle

Foto: Fox

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
default

Co se teto epizody taky tak byla vic takove pruhlednejsi, ale furt mila oddechovka. Pripad s vyhazovacem byl pruhlednej od basketu. Zharstvi uz ani tolik ne, ale ani tolik napeti jak minule. No tak hori, no a co. :D I to Prime bylo jasne jak dopadne protoze Murphy. :D Vypada to, ze mu bloncka brzo da kosem a Gideon pujde se vybrecet do postele Murphy. :D Ale jinak je to fajn serial, mam ho rad. :)

31.3.2017 | 8:06:43
roco888

Gideon out – no, zatím je to dobrý, ale až to samé začnou říkat šééééérholdrs, tak to bude horší..... :-) :-)

Je to takové...... no prostě na oddech.

30.3.2017 | 21:50:25
lukascoolarik

Někdo nám tu brzo zbankrotuje. :-D Jo, kdyby tak dámy a pánové akcionáři věděli, že Gideon je schopný vyhodit půl mega za to, aby se dostal k zaměstnaneckým spisům tak, že koupí celou firmu. :-D

Hlavní případ se žhářstvím byl slabota, vedlejší případ s vyhazovačem byl předvídatelný a jednoúčelový a sejmutí APB Prime šlo cítit na míle daleko. Justin Kirk je pořád skvělej, jenže to k úspěchu bohužel nestačí.

webmaster
28.3.2017 | 22:44:36

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás