APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

S01E08: Fueling Fires

S01E08: Fueling Fires

V budově patřící gangu dojde k požáru a Murphyová s Gideonem zjistí, že jde o mnohem víc, než jen odplatu dvou gangů. Gossová mezitím pochybuje o Brandtově kamarádovi z války a Gideon provádí důležité rozhodnutí.

27.3.2017
2 785 000
42 minut

Scénář: Trey Callaway, Nick Hawthorne
Režie: Eriq La Salle

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Průměrnost děje a daná energie se drží. Scénář se snaží o divácký zájem, avšak přeci jen z toho ční televizní, o něco lepší, obyčejnost.

4.4.2020 | 20:51:31
default

Co se teto epizody taky tak byla vic takove pruhlednejsi, ale furt mila oddechovka. Pripad s vyhazovacem byl pruhlednej od basketu. Zharstvi uz ani tolik ne, ale ani tolik napeti jak minule. No tak hori, no a co. :D I to Prime bylo jasne jak dopadne protoze Murphy. :D Vypada to, ze mu bloncka brzo da kosem a Gideon pujde se vybrecet do postele Murphy. :D Ale jinak je to fajn serial, mam ho rad. :)

31.3.2017 | 8:06:43
roco888

Gideon out – no, zatím je to dobrý, ale až to samé začnou říkat šééééérholdrs, tak to bude horší..... :-) :-)

Je to takové...... no prostě na oddech.

30.3.2017 | 21:50:25

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama