APB APB: Spravedlnost potřebuje restart

APB: Spravedlnost potřebuje restart

APB: Spravedlnost potřebuje restart

Už 7. února se na americké stanici Fox představí nové kriminální drama APB, ve kterém v hlavních rolích září Justin Kirk a Natalie Martinez. Ať už o seriálu slyšíte poprvé nebo si jej chcete před jeho premiérou připomenout, tento článek je právě pro vás.


1 1
4.2.2017

Technologický miliardář a talentovaný inovátor Gideon Reeves (Justin Kirk) se musí vyrovnat s těžkou ztrátou svého nejlepšího přítele, který přišel o život během ozbrojeného přepadení. Pan Reeves se rozhodne brát jeho smrt jako varování před tím, jak špatně na tom místní policie je, a vzhledem k tomu, že má více než dostatek finančních prostředků, aby dosáhl změny, začne konat.

(Osazenstvo nového seriálu APB. Foto: Fox)


Požádá město Chicago o zakoupení 13. okrsku, aby jej mohl proměnit v bezkonkurenční a technicky nejvyspělejší policejní jednotku ve městě, a vzhledem k nemalému nabízenému finančnímu obnosu je tato nabídka přijata. Samozřejmě není vřele přijat u všech členů sboru a nejvíce změnám vzdoruje detektiv Theresa Murphyová (Natalie Martinez), která vkládá největší důvěru ve starou dobrou policejní práci.

Tak či onak budou muset spolupracovat a dát městu Chicago restart a upgrade, který tak nutně potřebuje. To se neobejde bez kompromisů a otevřenosti jak na straně policistů, pokud jde o nevůli používat nové vybavení, tak i na straně pana Reevese ve věci respektování zaběhlých postupů a metod.

Dáte této novince šanci? Nebo vás koncept APB příliš nezaujal?

Diskuze /2

roco888

Dám té novince šanci....... :-)

4.2.2017 | 22:20:53
Lex Luthor

Dám novince šanci rád bych viděl novou krimánlku Ransom u mě selhalo přestal jsem se dívat po první epizodě, snad bude tenhle seriál lepší.

5.2.2017 | 11:09:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu APB a poděkovat mu za jeho práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás