APB Trailer k epizodě Fueling Fires

Trailer k epizodě Fueling Fires

Trailer k epizodě Fueling Fires

Gideon představuje placenou verzi své aplikace, což se ovšem Murphyové příliš nelíbí. Kromě toho si 13. okrsek začne doslova zahrávat s ohněm, jak nasvědčuje tato krátká upoutávka. Těšíte se na osmou epizodu APB?

7 0
26.3.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

L.Orsag8

Ten to díl jsi myslím bude hřebíček do rakve !!!

#2 lukascoolarik
26.3.2017 | 22:11:04
lukascoolarik

#1 L.Orsag8: To je dost možné. Osobně se nějak netěším na to, jak si poldové budou hrát na hasiče. :-D A co se týče APB Prime… Hádám, že bude stačit pár slov od Murphyové, a Gideon hned změní názor. Jako pokaždé.

#4 default
webmaster
26.3.2017 | 22:50:55
default

Vsak APB Prime je blbost. Cajti maji pomahat vsem stejne, zivot bohacu neni o nic vic drazsi… Asi tak nejak si predstavuju odsouzeni appky Murphyovou. A ma pravdu. :)

#5 lukascoolarik
27.3.2017 | 2:33:08
default

#2 lukascoolarik: Doufam, ze ty nejsi admin APB stranky bo ty VZDYCKY dokazes divaka dokonale demotivovat… Nastesti je epizoda vzdy zajimavejsi nez tvuj nazor. :D

#5 lukascoolarik
27.3.2017 | 2:35:13
lukascoolarik

#3 default: Potom je ztráta času se APB Prime vůbec věnovat, když je předem jasné, jaký je protiargument. Ale beru, že je to prostě „plot device“, aby se Gideon začal přít se svou blond kámoškou a přešel k Murphyové.

#4 default: Já jenom říkám svůj názor. :-D Stejně jako ty máš právo tvrdit, že ten seriál je skvělý, já mám zase právo tvrdit opak. A vždycky snad ne; třeba epizodě Risky Business jsem dal dokonce vyšší hodnocení než ty, a to mě tenhle seriál docela zklamává. :-D

webmaster
27.3.2017 | 14:10:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

Reklama

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu APB a poděkovat mu za jeho práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás