A Teacher
87/100 - 9×

A Teacher

Seriál sleduje příběh učitelky na střední škole, která si začne románek s jedním ze svých studentů a postupně dochází k odhalení složitostí a následků tohoto nepovoleného vztahu. Tato minisérie je založena na stejnojmenném filmu z roku 2013.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kate Mara (Claire Wilson), Nick Robinson (Eric Walker)
redaktoři
tominotomino


S01E02: Episode 2

S01E02: Episode 2

Eric je jako mladistvý zadržen, když je pod vlivem alkoholu a nový přítel mu z toho pomůže ven. Claire bere Erica na exkurzi na nedalekou vysokou školu.

cz sk
10.11.2020
28 minut

Základní info:

Režie: Hannah Fidell
Scénář: Hannah Fidell

Hrají: Kate Mara (Claire Wilson), Nick Robinson (Eric Walker), Ashley Zukerman (Matt Mitchell), Marielle Scott (Kathryn Sanders), Shane Harper (Logan Davis), Dylan Schmid (Josh Smith), Adam David Thompson (Nate Wilson), Jana Peck (Victoria Davis), Rya Kihlstedt (Sandy Walker), Camila Perez (Alison), Ciara Bravo (Mary Smith), Cameron Moulène (Cody Davis), M.J. Kehler (Meadow), Charlie Zeltzer (Phil Walker), Matt Raymond (Devin Walker),…

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Eric byl pod vlivem alkoholu a musim řict že měl kliku ža kapnul na bratra od Claire a že ho take přijela vyzvednout a to jak ho vzala na univerzitu a ještě šli na party tak to bylo skvěly a že ji Eric polibi přimo ve škole tak to jsem nečekal a jsem zvědav jak to Claire vezme.

17.11.2020 | 15:57:11

Stav titulků

Epizoda S01E10: Episode 10

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama