Adventure Time (Čas na dobrodružství)
97/100 - 42×

Adventure Time(Čas na dobrodružství)

Finn je chlapec s parádní čapkou a moudrým psem jménem Jake, který ovládá kouzelné síly. Společně zažívají podivná dobrodružství v postapokalyptické zemi jménem Ooo.

USA | 2010 | Pauza
vysílání
10 sezón | Cartoon Network | 15 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Felicia Day (Betty),


Brako

Brako

Nápadník princezny Žvýkačky, který pro její lásku udělá cokoliv.

Sezóny 1
2013 - 2013

Brako se objevuje v epizodě The Suitor, kde se vydává na místo svého zesnulého otce do fronty plné nápadníků Princezny Žvýkačky. Pozornosti se mu dostane, jakmile ho Mentolkomorník zaregistruje a ihned ho doprovodí do laboratoře k Žvýkačce. Ze začátku ho Žvýkačka odmítá, ale nakonec si s ním domluví rande, ale pouze jen z vědeckého důvodu.

Brako se ale nevzdává a vyžádá si u FinnaJakem převzetí jejich mise od princezny Žvýkačky a vydává se získat Dušičkový kámen do Mlžných močálů. Po náročné cestě a následné bitvě s příšerami se konečně dostává zpátky do Cukrového království, kde se dozvídá, že Žvýkačka už kámen nepotřebuje. Celý zklamaný se tedy vrací do své komnaty.


Pomoc nakonec dostává od Mentolkomorníka, který mu společně s Démonem z říše stínů zařídí, aby byl chodící magnet na lásku. Kouzlo ho ale stojí hodně, jelikož se jeho vzhled a hlas výrazně zhorší. Na nic však nečeká a utíká do laboratoře za princeznou Žvýkačkou. Zde na něj už čeká Robožvejka, která je naprogramovaná od skutečné princezny Žvýkačky tak, aby Braka milovala stejně jako on miluje ji. Ihned se do sebe zamilují a utečou pryč z Cukrového království.

Braka dabuje Johnny Pemberton

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama