Agent Carter Agent Carter vítá dva nové herce

Agent Carter vítá dva nové herce

Agent Carter vítá dva nové herce

Zatímco seriál Agents of S.H.I.E.L.D. se vrátí už za necelý měsíc, na start nového televizního projektu ze světa Marvel Cinematic Universe s názvem Agent Carter si budeme muset počkat až do začátku příštího roku. Už tak se ale kolem tohoto chystaného seriálu začínají shlukovat první solidní informace.


2 0
30.8.2014

Marvel včera na svých oficiálních stránkách zveřejnil jména dvou herců, kteří se v seriálu Agent Carter připojí k Hayley Atwell. Prvním z nich je třiatřicetiletý americký herec Chad Michael Murray, známý ze seriálů jako One Tree Hill či Fruitvale Station, nebo i nám známějších televizních klasik jako Dawsonův svět a Gilmorova děvčata. Murray v seriálu Agent Carter ztvární roli agenta organizace SSR Jacka Thompsona.

Druhé ohlášené jméno pak jistě potěší předem fanoušky seriálů Josse Whedona. K obsazení seriálu Agent Carter se totiž přidává i čtyřiatřicetiletý albánsko-americký herec Enver Gjokaj známý především jako Victor/Anthony z Whedonova seriálu Dollhouse. Vidět jsme ho ale mohli například i v seriálech jako Rizzoli and Isles, Witches of East End nebo Extant. Na Gjokajovi je navíc zajímavé, že si střihnul několikavteřinový štěk už ve Whedonových filmových Avengers. V rámci koherence světa Marvel Cinematic Universe to ale bude spojitost nejspíš čistě náhodná.


V seriálu Agent Carter si Enver Gjokaj ale každopádně zahraje agenta Daniela Sousu. K tomu se pak ještě hodí dodat, že ani jedna z těchto nových postav nemá žádné komiksové kořeny, takže se budeme muset nechat překvapit, co od nich čekat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy