Agent Carter Aktualizace postav seriálu Agent Carter

Aktualizace postav seriálu Agent Carter

Aktualizace postav seriálu Agent Carter

První řada seriálu Agent Carter má za sebou čtyři se svých osmi epizod. Je proto jistě nejvyšší čas podívat se na zoubek jednotlivým postavám a hercům, o kterých si toho můžete více přečíst jak v tomto článku, tak i v tematických rubrikách.


19 0
31.1.2015

Na náš web jsme přidali profily hlavních postav seriálu Agent Carter a jejich představitelů. V budoucnu pak můžeme přidat ještě postavy další, bude ale záležet na tom, jak se ta či ona vedlejší postava bude vyvíjet do budoucna.


 
 

Po kliknutí na každý z výše přiložených obrázků můžete otevřít konkrétní profil dané postavy či daného herce, přičemž své (ne)oblíbené postavy zde můžete i hodnotit a přidat k nim i krátký komentář. Tady bychom vás ale rádi poprosili, abyste se při psaní těchto komentářů vyhnuli jakýmkoliv spoilerům z jednotlivých epizod (to ale konec konců bude platit spíše až do budoucna), na které by při brouzdání mezi postavami mohli narazit například noví diváci seriálu.

Diskuze /2

Denko069

Dominc Cooper se narodil 2. června 1878 v londýnském Greenwichi.

…hm… niečo mi tu nesedí. napríklad to, že Dominic podľa mňa nemá 137 rokov… :D ale jo, stáva sa, len upozorňujem na chybičku :)

#2 Hurley
1.2.2015 | 0:05:31
Hurley

#1 Denko069: Díky, opraveno. :)

webmaster
1.2.2015 | 8:28:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy