Agent Carter K panu Jarvisovi se připojí i agent Sousa

K panu Jarvisovi se připojí i agent Sousa

K panu Jarvisovi se připojí i agent Sousa

O druhé řadě seriálu Agent Carter, které se dočkáme nejspíše začátkem příštího roku, se začínají množit další zajímavé informace. Po prvním plakátu z letošního Comic-Conu, který odhalil návrat pana Jarvise, bylo totiž nyní oznámeno, že se vrátí i agent Daniel Sousa v podání Envera Gjokaje.


30 0
6.7.2015

Přestože se druhá řada seriálu Agent Carter přestěhuje z ponurého New Yorku do sluncem zalitého Los Angeles, o nám známé postavy tu zjevně nebude nouze. Vedle samotné Peggy Carter v podání Hayley Atwell se totiž vrátí i populární Edwin Jarvis (James D'Arcy) a agent Daniel Sousa (Enver Gjokaj).

Právě Sousův návrat je zajímavý zejména v tom, že Hayley Atwell nedávno prozradila, že Peggy si ve druhé řadě konečně najde novou lásku. Tehdy jsme si to mohli vyložit ještě tak, že zkříží cestu se zcela novou postavou, pokud se ale do seriálu vrací Daniel, mezi nímž a Peggy to jiskřilo už v první řadě, velmi pravděpodobně nás čeká pokračování právě této romance již zaběhlé.


Druhé řady seriálu se velmi pravděpodobně opět dočkáme v průběhu ledna. Pokud ale do té doby bez své pravidelné dávky Peggy Carter nevydržíte (a ty její asi dvě vteřiny v Age of Ultron nám taky zrovna moc nepřidaly), můžete se na ni zajít podívat do kina v novém marveláckém filmu Ant-Man (premiéra 16. července), kde by měla Peggy vystupovat minimálně skrze nějaké ty flashbacky. Tak snad si ji na stříbrném plátně tentokrát užijeme trochu víc než ve druhých Avengers.

Diskuze /3

Mammon52852

Já jsem rád i když nemám moc v oblibě seriály kde jsou hlavní postavy spolu(až na Castla:-)) tak těm dvěma to přeju.

6.7.2015 | 22:43:30
ČéEča

Bude to určitě super (Y), ale já si nemůžu pomoci v Jarvisovi vždy vidím kus Saturnina :D

#3 Hurley
7.7.2015 | 0:40:12
Hurley

#2 ČéEča: Na tom myslím není nic špatnýho. :)

webmaster
7.7.2015 | 8:03:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy