Agent Carter Kam se podělo třetí kolo Dubsmash War?

Kam se podělo třetí kolo Dubsmash War?

Kam se podělo třetí kolo Dubsmash War?

Už minulou středu jsme se měli dočkat třetího a zároveň posledního kola takzvané Dubsmash War pro charitu mezi hereckými týmy seriálů Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D. Ničeho jsme se ale nakonec nedočkali. Jaké pro nás mají herci tedy asi vysvětlení?


20 0
6.10.2015

Pokud nevíte, co to nějaká charitativní „Dubsmash War“ vlastně je, přečtěte si tento článek. Co se pak týče očekávaného třetího kola, toho bychom se nakonec měli dočkat zítra – tedy ve středu, jen ale s týdenním zpožděním. V tomto závěrečném kole zveřejní své video oba týmy, výherce (určený podle vybraných peněz za konkrétní charitu, kterou daný tým zastupuje), však bude vyhlášen až v pátek 16. října, tedy za více než týden.

To ale není všechno. Herci Clark Gregg a Hayley Atwell totiž na serveru EW.com zveřejnili speciální video, ve kterém oznámili, že se jejich svár přemístí až do populárního pořadu Lip Sync Battle, ve kterém různé celebrity zápasí v „předstíraném“ zpě­vu.


Právě toto oznamovací video nám pak zodpovídá některé palčivé otázky. Třetí kolo Dubsmash War bylo pozdrženo zjevně proto, že herci dostali příležitost připojit se právě k pořadu Lip Sync Battle, který se zřejmě natáčí až teď. I z toho, že oba herci stojí ve štábu Lip Sync Battle, pak můžeme usuzovat, že třetí kolo Dubsmash War bude obsahovat záběry právě z natáčení jejich epizody. Epizody samotné se však nejspíš dočkáme až o něco později. Konkrétně během roku 2016, kdy se Lip Sync Battle vrátí na obrazovky.

Na závěr by se ještě hodilo dodat, že v rámci celé Dubsmash War akce bylo zatím na charitativní účely skrze oba týmy vybráno dohromady více než 90 tisíc dolarů.

Diskuze /2

Erzik

Tak to je vyborna zprava! LSB mam hrozne rad, je to velka sranda. Zatim nejlepsi byla Anne Hathaway, The Rock a Anna Kendrick… Ale tahle dvojka jiste vsechno trumfne!

redaktor
6.10.2015 | 10:28:01
el_stepak

Tak už asi od čtvrtka tam třetí kolo je, takže nechápu co tam předtím psali :D [https://www.crowdrise.com/dubsmashwars]

11.10.2015 | 22:48:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy