Agent Carter Kolik bude mít první řada epizod?

Kolik bude mít první řada epizod?

Kolik bude mít první řada epizod?

Seriál Agent Carter je k nám po malých krůčcích den ode dne blíž. A zatímco posledně jsme se dozvěděli, že jeho první řada poběží během zimní pauzy seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., nyní už zase víme, kolik bude mít tato řada vlastně epizod.


1 0
22.5.2014

Tuto informaci prozradila samotná Hayley Atwell, představitelka Peggy Carter, v rámci rozhovoru na předváděčce stanice ABC. Atwell v tomto rozhovoru, který můžete zhlédnout níže, uvedla, že první řada seriálu Agent Carter by se měla sestávat z osmi epizod. A samotný Marvel na svých oficiálních stránkách vzápětí navíc potvrdil i to, že celý seriál odstartuje na ABC v lednu roku 2015, což konec konců není až takové překvapení, když už dnes víme, že tento seriál má vyplnit zimní pauzu seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

V samotném rozhovoru (kde jen tak pro zajímavost můžeme v pozadí vidět například herce Karen Gillan či Johna Cho v rámci nového seriálu stanice ABC Selfie) se Hayley Atwell dále rozpovídala například i o svých pocitech ohledně návratu do světa Marvel Cinematic Universe či o tom, jak pro ni bude důležité dodat agentce Peggy Carter větší hloubku a naplnit tak očekávání mnoha fanoušků, kteří návrat její postavy (podobně, jako tomu bylo i u agenta Coulsona), vlastně umožnili.


Samotný formát osmi epizod pak sice není nijak objemný (zvlášť v porovnání s dvaadvaceti­dílnými Agents of S.H.I.E.L.D.), zároveň je to ale skvělá platforma k tomu ozkoušet si základní témata celého seriálu v rámci jednoho menšího příběhu, který až pak teprve ukáže, jakým směrem by se Agent Carter vydala v (případné) řadě druhé.

A vzhledem k tomuto skromnějšímu epizodnímu formátu, zároveň i strategickému programovému zařazení a prostě jen tomu, že by teoreticky nikdo nemusel mít námitek, můžu už dnes říct i to, že ani o české titulky k seriálu Agent Carter nebude nouze. Stejně jako k Agents of S.H.I.E.L.D., i k Agent Carter totiž plánuji české titulky překládat. Všichni tak nakonec musíme jen doufat, že se oba seriály ve svém vysílání opravdu nebudou překrývat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy