Agent Carter Nábor nových herců pokračuje

Nábor nových herců pokračuje

Nábor nových herců pokračuje

Už tak dost pestré obsazení chystaného seriálu Agent Carter doplnila další dvě jména. Dočkáme se už před nějakou dobou obsazeného ostříleného herce z Boardwalk Empire a True Detective a k tomu i odrostlé Dcery z How I Met Yor Mother.


5 0
26.10.2014

Marvel už koncem září na svých oficiálních stránkách ohlásil, že k obsazení seriálu Agent Carter se připojí i pětačtyřicetiletý americký herec Shea Whigham. Toho můžeme znát například ze seriálu Boardwalk Empire, kde ztvárnil roli Eliho Thompsona, nebo z letošního hitu True Detective, v jehož dvou epizodách si zahrál kazatele Joela Theriota.

V seriálu Agent Carter si má Whigham zahrát šéfa Strategických vědeckých rezerv a tedy i nadřízeného pro Peggy Carter a agenty Thompsona a Sousu.


Nejnovějším přírůstkem do seriálu, který nám Marvel představil teprve tento pátek, je sedmadvacetiletá americká herečka Lyndsy Fonseca. Tu si z nedávné doby můžete pamatovat například prostřednictvím obou dílů filmové série Kick-Ass nebo seriálu Nikita. Její nejznámější role však sahá až do roku 2005, kdy začala hrát dceru Teda Mosbyho, který svým dětem vyprávěl značně dlouhý a podrobný příběh o tom, jak poznal jejich matku.

Fonseca bude v Agent Carter hrát nadějnou začínající herečku Angie Martinelli, která se snaží prorazit v poválečném New Yorku roku 1946. Angie a Peggy by v seriálu měly být dobré přítelkyně, což znamená, že tato mladá herečka se jistě velmi brzy připlete do středu nebezpečenství, kterým bude Peggy Carter při své práci pro SSR a S.H.I.E.L.D. čelit denně.

Mohlo by vás zajímat

Diskuze /2

luxor98

Neskutočná radosť z oboch :)

26.10.2014 | 11:36:27
Zizas

Juchuuu :) On a bola super i v Nikite… Tak to bde suuper

26.10.2014 | 20:02:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy