Agent Carter (Nejen) Dominic Cooper v seriálu Agent Carter

(Nejen) Dominic Cooper v seriálu Agent Carter

(Nejen) Dominic Cooper v seriálu Agent Carter

Obsazení Dominica Coopera, který roli mladého Howarda Starka ztvárnil už ve filmu Captain America: První Avenger, i do seriálu Agent Carter se vyloženě nabízí, Marvel však Coopera od ohlášení seriálu do této role stále ne a ne potvrdit. Tedy až doteď.


3 0
30.9.2014

Šestatřicetiletý britský herec Dominic Cooper ztvárnil mladého Howarda Starka, budoucího otce Iron Mana, hned dvakrát. Poprvé v celovečerním filmu Captain America: První Avenger, podruhé pak v DVD kraťasu Agent Carter. A zatímco staršího Howarda Starka si Iron Manovi 2 střihl zase John SlatteryMad Menů, Dominic Cooper se nyní opět jako mladý Stark vrací do připravovaného seriálu Agent Carter.

Zde by měl Howard Stark v dozvuku druhé světové války spolupracovat s agentkou Strategických vědeckých rezerv Peggy Carter, se kterou založí budoucí nadnárodní špionážní organizaci S.H.I.E.L.D. Není přesně jisté, jak důležitou roli Cooper v seriálu ztvární, tvůrci se však už kdysi nechali slyšet, že prim by zde měla hrát výhradně agentka Carter a Starkovi proto možná připadnou až druhé housle.


Cooper ale zároveň není jediný nový herec. Před nedávnem byl totiž do seriálu potvrzen i devětatřicetiletý Angličan James D'Arcy (Atlas mraků, Hitchcock), který si zde zahraje Starkova komorníka Alfreda Pennywortha Edwina Jarvise, jenž se v budoucnu pro Tonyho Starka stane předobrazem jím navržené umělé inteligence a věrného pomocníka J.A.R.V.I.S.e.

Pokud jste ještě neviděli první epizodu druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. s názvem Shadows, doporučujeme vám to napravit. Právě zde si totiž můžete užít vůbec první ochutnávku ze seriálu Agent Carter, který nás čeká začátkem příštího roku.

Diskuze /1

Afromen

Na toto se taky těším. ;-)

3.10.2014 | 20:04:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy