Agent Carter Oficiální synopse k druhé řadě

Oficiální synopse k druhé řadě

Oficiální synopse k druhé řadě

I když se premiéra druhé řady odsunula, ABC aspoň uvolnilo poměrně dlouhou synopsi pro druhou řadu Agentky Carterové. Peggy se přestěhovala do slunného Hollywoodu, ale i tady na ní čeká spoustu nebezpečí a potíží.


35 0
3.1.2016

Oficiální synopse

Agentka Peggy Carterová se stěhuje z New Yorku do Los Angeles. Šéf východního pobřeží SSR Jack Thompson posílá Peggy s nově jmenovaným šéfem západního pobřeží SSR Danielem Sousou prozkoumat podivné vraždy. Po příjezdu do L.A. se Peggy opět setká s komorníkem Howarda Starka Edwinem Jarvisem, který jí vítá v Hollywoodu a ubytuje jí v sídle pana Starka. Poprvé se tak Peggy setkává s Anou, Jarvisovou oddanou manželkou.

(Sousa tentokrát už bude šéf. Foto: ABC)


Peggy se v průběhu vyšetřování seznámí s okouzlujícím vědcem Jasonem Wilkesem (Reggie Austin), který se rychle stane novým spojencem. Při hledání nových vodítek k vraždám se Peggy také seznámí s Whitney Frostovou (Wynn Everett), brilantní fyzičkou, která je vdaná za senátorského kandidáta Calvina Chadwicka (Currie Graham). Calvin, který se chce ve své politické kariéře dostat až na vrchol, je schopný udělat naprosto vše, a Peggy tak odhaluje korupci na nejvyšších pozicích. Je pro ni tedy velice téžké rozeznat, co je dobré a co je špatné.

Na scénu se opět vrací i ruská špiónka Dottie Underwoodová, která opět nenápadně zavítá do života Peggy. I když je Peggy v novém městě a má po ruce staré a nové přátele, možná i novou lásku, nebezpečí číhá na každém kroku a Peggy tak bude muset znovu odvrátit hrozbu, která se na všechny blíží.

Diskuze /6

elektra

Zajímalo by mě, jestli se i v této sérii objeví nějaké další známější postavy jako se v předchozí řadě objevilo např. komadno Howling. :D

#2 pozitkar
3.1.2016 | 16:04:55
pozitkar

#1 elektra: Určitě jo, v komiksech z té doby je spousta kladných i záporných hrdinů … a jejich rodičů a prarodičů :-D

3.1.2016 | 17:26:31
Ratemus

no nesmíme zapomenout že v první řadě byl na konci i Zola a nějak se museli dostat s Faustem ven…mohl by se tam objevit i Whitehall, Winter Soldier, opět Vanko starší, mladej Fury (přece se znal se Starkem) nebo například mladej Alexander Pierce, mladej Pym, to by bylo super

3.1.2016 | 23:10:50
pozitkar

Ten Fury a Pym by byli super, ale nevíme, co jim povolí Marvel (loni docela bojovali)

4.1.2016 | 18:52:42
elektra

Fury a Pym … To by byla bomba! :D

4.1.2016 | 19:28:50
Dean_Moriarty

Fury a Pym v 40´ rokoch? To mi nesedí nejako, či? :)

21.1.2016 | 19:10:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o svých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy