Agent Carter Oficiální synopse k seriálu

Oficiální synopse k seriálu

Oficiální synopse k seriálu

Jeden den po oficiálním potvrzení vzniku nového seriálu Agent Carter už stanice ABC, na které seriál poběží, zveřejnila jeho oficiální synopsi a titulní obrázek. Obě tyto novinky i mnoho dalších důležitých informací k tomuto seriálu naleznete na našem novém webu.


1 0
10.5.2014

Vedle oficiální synopse, kterou si můžete přečíst níže, stanice ABC pro seriál Agent Carter již založila jak jeho oficiální stránku, tak i profily na sociálních sítích Facebook a Twitter. Přestože oba dva tyto sociální profily jsou takto zčerstva zatím stále prázdné, v budoucnu se na nich dočkáme jistě mnoha důležitých informací a zajímavých novinek, které pro vás budeme v češtině samozřejmě shromažďovat i na tomto webu.

Oficiální synopse

Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka.


Více informací o novém seriálu Agent Carter si můžete přečíst v našem úvodním souhrnném článku

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy