Agent Carter Peggy Carter v Agents of S.H.I.E.L.D.

Peggy Carter v Agents of S.H.I.E.L.D.

Peggy Carter v Agents of S.H.I.E.L.D.

Pokud čtete i náš spřízněný web věnovaný seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., možná víte, že se v jeho pilotní epizodě má objevit i Peggy Carter, přestože zatím nebylo jisté, bude-li se jednat o flashback, nebo se setkáme se starou Peggy v současnosti. Dnes už to ale víme.


3 0
11.9.2014

Server TV Guide totiž zveřejnil promofotku z první epizody druhé řady Agents of S.H.I.E.L.D. s názvem Shadows, na které můžeme vidět nejen mladou Peggy Carter v podání Hayley Atwell, ale i dva členy Kapitánova komanda Howling, Jima Morita (Kenneth Choi) a Dum Dum Dugana (Neal McDonough), přestože zatím není jasné, zda se i tito herci připojí k Hayley Atwell v samotném seriálu Agent Carter startujícím začátkem příštího roku.

Showrunner seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Jed Whedon k vystoupení Peggy v úvodní epizodě jeho druhé řady řekl následující:


Coulson je velký fanda do historie a chce se vrátit k těm klasickým hodnotám z dob agentky Carter. Chce, aby byl S.H.I.E.L.D. takový, jakým měl být. Chce ho tentokrát udělat pořádně.

Zařazení flashbacku do dob založení S.H.I.E.L.D.u je pro seriál Agents of S.H.I.E.L.D. skvělé téma a zároveň i skvělá reklama pro nadcházející seriál Agent Carter, kterého bychom se na stanici ABC měli dočkat v průběhu ledna roku 2015, kdy ve vysílacím programu nahradí právě Agents of S.H.I.E.L.D., kteří budou mít pauzu. První řada seriálu Agent Carter bude mít osm epizod.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy