Agent Carter
86/100 - 192×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Seriál Agent Carter končí a nedostává třetí řadu

Seriál Agent Carter končí a nedostává třetí řadu

Dnešek je černým dnem pro každého fanouška Marvel seriálů. ABC zrušilo seriál Agent Carter i chystaný seriál Most Wanted s odpadlíky ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Carterová se tak loučí po dvou krátkých sezónách.

1 76
13.5.2016

Sledovanost obou řad nebyla příliš oslnivá, přesvědčit se o tom můžete v jednotlivých profilech epizody. Agent Carter tak končí po celkem osmnácti epizodách a bohužel jsme se nedočkali slíbeného začátku S.H.I.E.L.D.u, jak seriál v první sezóně sliboval. Proslýchá se, že Marvel už i tak dotuje Agents of S.H.I.E.L.D. a zřejmě se rozhodl stejným stylem nepodporovat i Carterovou, která měla sledovanost ještě horší.

Hayley Atwell získala roli v seriálu Conviction, avšak slíbila, že pokud získá Agent Carter třetí řadu, najde si čas na natáčení. Možná i toto obsazení trošku přispělo ke zrušení seriálu. Marvel zatím neoznámil, zda zimní pauzu seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. vyplní jiným seriálem, ale nejspíše tomu tak nebude. Agent Carter tak končí otevřeným koncem, kdy zemřela jedna z důležitých postav.

Diskuze /15

ULTRASPAJA

nelíbí se mi

13.5.2016 | 14:44:53
Fifipek

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že Agent Carter od začátku neměla úplně na růžích ustláno a sloužila jen jakási výplň pro Agents of SHIELD. Hayley Atwell mám rád, je to velice dobrá herečka a postava agentky Carterové ji sedí, nicméně si myslím, že celkově byl děj zasazen do poměrně nezajímavého období po válce a před vlastním zrozením SHIELDU. Trochu tvůrce podezírám, že se tu záměrně šetřilo a proto tato volba. Rozhodně mohlo být zajímavější sledovat Carterovou a její tým během 2. světové války po zmizení Captain America a boj proti Nazi Hydře či už období začátku samotného SHIELDu. Vybralo se období 50. let a pro mě osobně je to takové nemastné neslané. zatímco Agenti po prvních nezáživných 15. dílech dostali pořádnou vzpruhu a do seriálu se masivně investovalo (peníze, herecké posily – Lady Sif, Nick Fury) Agent Carterová se probojovávala horko těžko tak nějak sama, hlavní dějová linie mne příliš nechytla a ani moc herecky zajímavých postav jí na pomoc nepřišlo (výjimka postava Jarvise a Bridget Regan). Ukončení jsem tak nějak očekával, pač druhá série mě příliš neuchvátila, ale jak říkám, přijde mi to trochu nespravedlivé…

13.5.2016 | 14:46:40
honza03

Je to velká škoda druhá série byla skvělá. :(

13.5.2016 | 14:48:25
Billy the Kid

dělají si pi*u, troufnu si říct lepší serial než AoS a oni ho zruší WTF!!!!!!!!

13.5.2016 | 15:16:42
Lucifrid

Ač jsem to čekala, jsem hodně zklamaná. Druhá řada byla skvělá. Aspoň, že se Hayley dočkáme v dalším seriálu, i když to moc náplast není.

webmaster
13.5.2016 | 15:24:26
gladiator992

Ach :/ Škoda že otázky ktoré sme dostali v 2.sérii sa už odpovedí nedozvieme a neuvidíme ani sľubované začiatky S.H.I.E.L.D.

13.5.2016 | 18:42:16
matt44

skoda kedze som ocakaval, ze v serialy uvidime vznik SHIELDu

13.5.2016 | 22:33:07
Secret.Dandelion

Normální hajzlové !

13.5.2016 | 23:37:45
pozitkar

Škoda, že se založení S.H.I.E.L.D.u ne­věnovali už ve druhé řadě …

14.5.2016 | 10:41:02
tom99

Upřímně – můžou si za to sami. Seriál měl být vždy koncipován tak jako kraťas, který byl vydán v rámci DVD Iron-mana 3, tedy o začátcích S.H.I.E.L.D.u, takto by měl seriál nějaký smysl a právoplatné postavení v rámci MCU. Tyto dvě řady byly prakticky naprosto zbytečné a nijak nesouvisí se světem v MCU.

Po špatné sledovanosti první řady se mohli tvůrci chytit za palici a ve druhé řadě nám nabídnout ty začátky S.H.I.E.L.D.u, na které všichni fanoušci čekali, ale seriál se (opět) vydal jinou cestou a počítal zkrátka s tím, že tady s námi zůstane dalších X let s dalšími X řadami, a že v budoucnu bude mít čas vysněný příběh odvyprávět. Výsledek je tedy takový, jaký je. O začátcích tajné organizace víme kulové. A ještě to ke všemu skončilo s otevřeným koncem…

#11 pozitkar
webmaster
14.5.2016 | 11:21:53
pozitkar

#10 tom99: Tak nějak jsem to myslel :-)

14.5.2016 | 18:01:26
gladiator992

https://www.change.org/…r-to-netflix – Tak a je tu Petícia , snáď to vyjde :D

14.5.2016 | 20:26:37
Qel

Čekala jsem, že kvůli malé sledovanosti seriál nevydrží, ale přijde mi to jako škoda. Konečně se tam začalo něco dít, konec zůstal otevřený, všichni (nebo alespoň já) se těšili na to, až se zjistí kdo zabil Thompsona a ono nic. Navíc jsem se opravdu těšila, až se seriál začne točit kolem zakládání SHIELDu. A víc scén s Howling Commandos by také nebylo na škodu – seriál by podle mě byl mnohem záživnější kdyby se točil okolo Carterové, Howarda a Howling Commandos

19.5.2016 | 13:37:25
miravlak

achjo :( zrovna seriál co mě docela chytl :-/ 100× větší kokotiny,jen skrz sledovanost nechají a toto zruší dementi :-/

22.5.2016 | 12:01:32
mike2

Škoda… Ale nedá mi to, abych se (stejně jako u Minority Reportu) nepozastavil nad dvojím metrem při hodnocení sledovanosti. Sledovanost druhé série Agent Carter se pohybovala od 2.3M do 3.2M diváků, což jsou čísla „nijak oslnivá“ a seriál si nezaslouží pokračovat. Oproti tomu čtvrtá i pátá série Homelandu se pohybovaly od 1.1M do 2.1M, ale tam jsou kupodivu všichni spokojeni natolik, že nasmlouvali rovnou další dvě série.

6.6.2016 | 22:48:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama