Agent Carter Seriál obsadil čtyři nové herce

Seriál obsadil čtyři nové herce

Seriál obsadil čtyři nové herce

Agentka Carter v podání britské herečky Hayley Atwell zamíří v druhé sezóně do Hollywoodu, kde potká nové známé, ale i nové nepřátelé. A kdo ví, možná se tam i zamiluje. Do koho, to zjistíte uvnitř článku.


26 0
12.10.2015

Portál Entertainment Weekly odhalil jména čtyř herců, které Marvel a ABC obsadili do druhé série.

Wynn Everett je první z nich. Zahraje si roli Whitney Frost, z Marvel komiksů známou také jako Madame Masque. V seriálu bude hrát hollywoodskou herečku, která je zároveň technickým géniem. Znázorní Pegiinu antagonistku.


Frost je v komiksových příbězích dcerou hraběte Nefaria, hlavy kriminální skupiny Maggia. Otec ji v mládí trénoval, aby ho později na čele skupiny nahradila. Přijala přezdívku Big M a její kriminální činy ji často dostávaly do konfliktu s Tonym Starkem.

Jejího manžela, mocného byznysmena Calvina Chadwicka, si zahraje Currie Graham. „Potřebovali jsme versatilního herce, který vytvoří jakousi chemii s Wynn i Hayley. Currie Graham je z těch herců, který to dokáže,“ řekli tvůrci seriálu Marvel's Agent Carter.

Nejdůležitější chemie je mezi dvěma hlavními postavami – Peggy Carter a Edwinem Jarvisem. Ta se však zanedlouho rozšíří, protože tvůrci do nové sezóny přinesou i Edwinovu ženu Anu. Tu ztvární Lotte Verbeek. „Diváci zbožňují Jarvise, tak jsme mu chtěli najít partnerku, která by byla stejně oblíbená,“ řekl na účet postavy Jeph Loeb.

Nakonec je tu ještě Reggie Austin. Ten bude hrát Jasona Wilkese, nepředvídatelného a charismatického vědce, který okamžitě okouzlí Peggy. „Reggie má schopnost být okouzlující a zároveň i velmi přístupný k lidem. Věděli jsme, že vykreslí postavu tak, že ho bude mít publikum i Peggy rádo,“ zakončil Loeb.

Entertainment Weekly také potvrdily, že Dominic Cooper a Bridget Regan si zopakují své role Howarda Starka, resp. Dottie Underwood. Totéž platí i pro Chada Michaela Murrayho jako agenta Thompsona a Envera Gjokaja v roli agenta Sousy.

10 nových epizod uvidíme začátkem roku 2016, pravděpodobně opět během mid-season přestávky seriálu Agents of S.H.I.E.L.D..

Co říkáte na nové akvizice?

Diskuze /4

Baltik

…a její kriminální činy ji často dostávaly do konfliktu s Tonym Starkem…

S Tonym ?

#2 Blackhand47XD
12.10.2015 | 16:24:59
Blackhand47XD

#1 Baltik: Je tu řeč o komiksu, v MCU by to samozřejmě nedávalo moc velký smysl.

webmaster
12.10.2015 | 16:32:22
Erichan

Ono i tak je to s tím věkem dosti zběsilé, zvlášť když byl Howard za války už dospělý chlap a známý vědec a boháč, a Tony je tak max ročník 1960.

13.10.2015 | 8:43:27
zv

Otevři si odkaz pod heslem „antagonistku“, tam je časový dezinformace vysvětlena.

14.10.2015 | 1:36:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy